Bu Ne Ollabilir | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Ne Ollabilir

karanar

Kullanıcı
selamün aleyküm ustalarım eğer resim yüklendiyse bu ölçüm ve şekil altın ölçümü, lakin şekil enterasan geldi sizce neyin içinde olabilir.saygılar

bu şekilde bir altın sinyalini nasıl aldığınızı inanın çok merak ettim. bizimle paylaşırsanız çok sevinirim.

denizliden20

Kullanıcı
s.a.kurbanım hayırlı cumalar öperim ellerinden. siz boşluk çizgisini nasıl çiziyorsunuz.tam çizgiyi netleştirirken topraklama yapmıyonuzmu.bu nu topraklama yaparak belirledim .aynı boşluk ta kullanılan gibi.yani tümülüsün pilanını çıkarır gibi topraklamayla çiziyoruz. saygılarımla .

karanar

Kullanıcı
s.a.kurbanım hayırlı cumalar öperim ellerinden. siz boşluk çizgisini nasıl çiziyorsunuz.tam çizgiyi netleştirirken topraklama yapmıyonuzmu.bu nu topraklama yaparak belirledim .aynı boşluk ta kullanılan gibi.yani tümülüsün pilanını çıkarır gibi topraklamayla çiziyoruz. saygılarımla .

değerlide bu şekil çıkmaz kurban. bu boşlukta çıkar. yok eğer bu bir boşluksa bu kadar küçük santimlerde bu şekli çıkardışınıza göre usta çubukçusunuz demektir. topraklama yapın tabi, bu daha iyi olur. ama benim anladığım bu şekil boşluk değil, değerli şekli öyle mi?

denizliden20

Kullanıcı
elbette.değerli. ustamıyım bilmiyorum ama 3-5 bardağı farklı şişelerden su doldurun.gözümü kapayın bardağın bir tanesini elimi daldırayım bardakları farklı yerlere yayın bana gelen bardağı şıp diye buluyorum .aynı şeyi başka nesnelerdede yapıyorum.lakin ustamıyım deilmiyim.bilmiyorum.henüz sonuca ulabilmek nasip olmadı.sen tıkandı baba hikayesini duymussundur .o hesab olmalı.ordaki çizim kesinlikle altın inşhh

karanar

Kullanıcı
elbette.değerli. ustamıyım bilmiyorum ama 3-5 bardağı farklı şişelerden su doldurun.gözümü kapayın bardağın bir tanesini elimi daldırayım bardakları farklı yerlere yayın bana gelen bardağı şıp diye buluyorum .aynı şeyi başka nesnelerdede yapıyorum.lakin ustamıyım deilmiyim.bilmiyorum.henüz sonuca ulabilmek nasip olmadı.sen tıkandı baba hikayesini duymussundur .o hesab olmalı.ordaki çizim kesinlikle altın inşhh

tıkandı babayı biliyoruz da. bardak olayını nasıl nasıl nasıl :)

denizliden20

Kullanıcı
kardeşim 5 ayrı şişeden 5 ayrı bardağı suyu dolduruyoruz.gözlerim kapalı biri bardağı elimi daldırıyor.bardakları etrafıma diziyor.ben bu bardakları görmüyorum.sonra gözümü açıp çubukları tutuyom.elim hangi bardaktan ıslandıysa o bardağın enerjisinden olacak.tam o bardağı buluyorum.aynı şeyi portakalda denedim.10 kadar portakaldan 1 tanesinden bir miktar kabuk alıyorum gözlerimi bağladılar.10 ayrı noktayı portakalları yaydılar tabiki mesafeler 60-70 mt arada küçük tepecikler olan bir yer.sonra tutuyorum çubukları elimde az kabuk. ve çubuklar sadece kabuğu alınan portalı dönüyor öteki portakalları hiç görmüyor.ve başka portakalları takılmadan hedef portakalı buluyorum.olay bu ustam

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
alınan bir değerin yüzeye yansıttığı çapı almak esastandır. ve doğrudur. elbette şudur denilemez ama derinlik aldığına göre,3m derinlikte olan bir değerin,o naktaya konulması için,açılma mecburiyeti var. buda yerin o derinliğe açılıp kapatıldığını kesin verir.
açılıp kapatılmış bir yerde boşluk verir. yada,bir mezar vb. bir yerden cep şeklinde yandan konulmuş bir malzeme . acaba sadece gümüşlerlemi baktınız. bakır aluminyum vb leri ile boşluk varmı diye baktınızmı. bakmamış iseniz bakmanızı,eğer bakıpta normal yerlerde boşluk alabilirken burada alamadıysanız ,kenarlarından geçerek bir tünel bitimi olabilirmi düşüncesiyele kontrol etmenizi ,varsa amenna . eğer olduğu noktaya kadar derinden dahi olsa bir yol gelmemiş ise ,hiç bir boşluk alınmıyorsa ben mineral ihtimalini düşünmenizi tavsiye ederim. sağlıcakla.

denizliden20

Kullanıcı
ustam gümüş kesinlikle yok aynı çizgilerde boşluk alıyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ustam gümüş kesinlikle yok aynı çizgilerde boşluk alıyorum.
gümüşlerlemi yani gümüş ç....lamı baktığını kastetmiştim. onlar boşluk vermediği sadece madene gittiği için.
3 m derinlikten 50 cm çapında alınan bir değer, inildiğinde çok küçük bir hacme düşer. enerji üstte çıkarken daha geniş bir çapta yükselerek çıkar. bu çapın dışında boşluk alınmadığına göre ben mineralden başka bir yorum getiremiyorum.

karanar

Kullanıcı
kardeşim 5 ayrı şişeden 5 ayrı bardağı suyu dolduruyoruz.gözlerim kapalı biri bardağı elimi daldırıyor.bardakları etrafıma diziyor.ben bu bardakları görmüyorum.sonra gözümü açıp çubukları tutuyom.elim hangi bardaktan ıslandıysa o bardağın enerjisinden olacak.tam o bardağı buluyorum.aynı şeyi portakalda denedim.10 kadar portakaldan 1 tanesinden bir miktar kabuk alıyorum gözlerimi bağladılar.10 ayrı noktayı portakalları yaydılar tabiki mesafeler 60-70 mt arada küçük tepecikler olan bir yer.sonra tutuyorum çubukları elimde az kabuk. ve çubuklar sadece kabuğu alınan portalı dönüyor öteki portakalları hiç görmüyor.ve başka portakalları takılmadan hedef portakalı buluyorum.olay bu ustam

yok yaw bu iş çubuk işi değil. keramet yemin ediyom :) maaşallah kurban.