Bu Nedir Kaplumbağa mı? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

drapeta

Kullanıcı
Ustalarım Yeğenim Dedesinin Hayvanlarına Bakıyor Çankırıda Bu Taşları Görmüş Kaplumbağamı Acaba Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim Teşekkürler Saygılar
slm.. kaplumbağanın kafası ve ayakları yok gibi buda bize acaba kabuğunun içindemi düşüncesini doğuruyor..
dikkat edersenız sırsındaki desenleridede bi gariplik var muntazam deyil..
eğer bu kaplumbağaysa diğer 2ci taş sarı renkdeki olan taş bu kaplumbağanın kafası örnek olarak bi resim eklicem benzerliği dikkatinizi cekecektir resmin acısı deyişse bir bir kaplumbağa kafası cıkacağına eminim hatta videonun içinde tasın etrafında dönerken gözüde gözüküyor..
çözüm natığını bilmiyorum ama ben kafanın baktığı yönde araştırma yapardım acaba ayaklarını bulmamız lazım =)) varsa etrafın ve o sarı tasın fotolarını yüklersenız çok daha güzel olur.
yaradan herkesin gönlüne göre versin ..

Ekli dosyalar

• IMG-20210519-WA0034.jpg
    IMG-20210519-WA0034.jpg
    273.3 KB · Görüntüleme: 10
  • kaplumbaga1.jpg
    kaplumbaga1.jpg
    42.9 KB · Görüntüleme: 10

ekoll24

Kullanıcı
slm.. kaplumbağanın kafası ve ayakları yok gibi buda bize acaba kabuğunun içindemi düşüncesini doğuruyor..
dikkat edersenız sırsındaki desenleridede bi gariplik var muntazam deyil..
eğer bu kaplumbağaysa diğer 2ci taş sarı renkdeki olan taş bu kaplumbağanın kafası örnek olarak bi resim eklicem benzerliği dikkatinizi cekecektir resmin acısı deyişse bir bir kaplumbağa kafası cıkacağına eminim hatta videonun içinde tasın etrafında dönerken gözüde gözüküyor..
çözüm natığını bilmiyorum ama ben kafanın baktığı yönde araştırma yapardım acaba ayaklarını bulmamız lazım =)) varsa etrafın ve o sarı tasın fotolarını yüklersenız çok daha güzel olur.
yaradan herkesin gönlüne göre versin ..
Amin İnşaALLAH Ustam Allah Razı Olsun Yorumunuz için Teşekkürler Desenli kaplumbağa dediğimizi yarın Yeğenim kıracak bakalım bişey çıkacakmı sizin söylediğiniz gibi kafa olanın ve karşısının arazinin detaylı videosunu çekip bana gönderecek buraya yüklerim Biz Ankaradayız bi abimiz cihazla gideriz dedi onu bekliyorum cihaz olmadığından yeğenime kırın dedim görüntülü arıyacaklar tarif edecem Nasip inşaALLAH Umdumuğumuz Ustalarımızın Dediği Gibi Çıkar Hepinizin Kıymetli Yorumlarından Dolayı Allah Razı Olsun Sevgiler Saygılar

ekoll24

Kullanıcı
Düzelttim ustam

@ekoll24 ustam
Konularınızın başlığını konu içeriği ile ilgili yapmanız
Konunuzun takibi açısından önemlidir
Lütfen forum kurallarını okuyunuz
Aliveli44 Ustam Çok Teşekkürler Allah Razı Olsun Kusura Bakmayın Ben Tam alışamadım düzeltemedim bir Türlü kusurumuz varsa affola sevgiler Saygılar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Amin İnşaALLAH Ustam Allah Razı Olsun Yorumunuz için Teşekkürler Desenli kaplumbağa dediğimizi yarın Yeğenim kıracak bakalım bişey çıkacakmı sizin söylediğiniz gibi kafa olanın ve karşısının arazinin detaylı videosunu çekip bana gönderecek buraya yüklerim Biz Ankaradayız bi abimiz cihazla gideriz dedi onu bekliyorum cihaz olmadığından yeğenime kırın dedim görüntülü arıyacaklar tarif edecem Nasip inşaALLAH Umdumuğumuz Ustalarımızın Dediği Gibi Çıkar Hepinizin Kıymetli Yorumlarından Dolayı Allah Razı Olsun Sevgiler Saygılar
Arama yaptığınız bölgede boşluk çubuğu daha faydalı olacaktır. Ayrıca kalın bir demir şiş de yardımcı olur.

ekoll24

Kullanıcı
Çankırı nın neresinde görmüş ?
Bozkurt Ustam Çankırı Şabanözü Afedersiniz Dedesinin Hayvanlarına bakıyor sürekli arazide anlamazdı ben söyledim anlattım gördükçe bana resim video gönder buldukca gördükçe çekiyor çok varda bunların üstünde durdum bizde gitmek için cihaz bakıyoz bi abimiz söz verdi aksilik çıkmassa Nasip kısmet yeğenim anlamaz hiç bunlardan bende çok az nette bakıp takip ediyom