BU NEDİR | Define işaretleri ve anlamları

BU NEDİR

komana 2

Kullanıcı

karanar

Kullanıcı
fake bu. yalan. photoshop.bir kaç sene önce bolivyada mı ne? buna benzer pembe bir yaratık buldular (ki o da sahte) o görüntüden sonra böyle minik kanatları olan yaratık videoları çıkmaya başladı. o değil de; asıl enteresan olanı, bir ara filmide çıkmış olan küçük cinlerin olduğu videolar var, dünyanın çeşitli yerlerinden, aniden sağdan soldan ortaya çıkan 15 - 20 cm boyunda adamcıklar. bak videolar enterasandı.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ustalarım bu hususta şunu söylemek isterim,Gerçekten varlar ve dünyada insan yokken dahi burdaydılar,Amca oğlum Rahmanileriyle çağırıp konuşan, görmek isteyenlerede tırnaklarına ve suya dua okuyup onunda görmesini sağlayan kişiydi,Ben 2kez gördüm konuşmadım dilim tutuldu,Koç hariç her kılığa bürünmekteler,ALLAH (cc)nun izni olmadan zarar veremezler

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ustalarım bu hususta şunu söylemek isterim,Gerçekten varlar ve dünyada insan yokken dahi burdaydılar,Amca oğlum Rahmanileriyle çağırıp konuşan, görmek isteyenlerede tırnaklarına ve suya dua okuyup onunda görmesini sağlayan kişiydi,Ben 2kez gördüm konuşmadım dilim tutuldu,Koç hariç her kılığa bürünmekteler,ALLAH (cc)nun izni olmadan zarar veremezler
Muhterem kardeşim tabiki varlar yok dersen zaten imanın gider mazallah, burdaki mevzu başka...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Kanadlarınıda yapmışlar melek'le cin'in görüntüsünü karıştırmışlar