Bu Taş Dogalmi Ustalar

turgay53

Kullanıcı
Ne ogrenmek istiyosun sor ozaman

Hemera cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

He benim kimseye birsey ispatlamak zorunda degilim bensadece girdugumu soyleyip yorum yaparim gerisi size kalmis kimse yanlis anlamasin sakin dedigim gibi sadece bilgi veririm dogrulugunu siz bakarsiniz benim sadece goruslerim bunlar saygilar

Gölge Oyunu

Kullanıcı
Sen benim de bildiğim o bölgede cok eski bir
zalimin ismini söyle o ruhlar bunu bilmesi lazim

Gölge Oyunu

Kullanıcı
He benim kimseye birsey ispatlamak zorunda degilim bensadece girdugumu soyleyip yorum yaparim gerisi size kalmis kimse yanlis anlamasin sakin dedigim gibi sadece bilgi veririm dogrulugunu siz bakarsiniz benim sadece goruslerim bunlar saygilar

Ustam net bir bilgi vermediniz ama ?

turgay53

Kullanıcı
Ustam net bir bilgi vermediniz ama ?
Ustam bu arada kalenin altinda mahseni var hatta havalandirma delikleri var orda burda etrafta orda var mahsene giden tunel girisi var kapisi kaya ile kapali beton gibi tas gri renk yukari taraftada kalenin duvarlarinin izleri belli oluyor oray burayi kurcalarsan daha farkli seylere rast gelebilirsin

turgay53

Kullanıcı
Ustam bu arada kalenin altinda mahseni var hatta havalandirma delikleri var orda burda etrafta orda var mahsene giden tunel girisi var kapisi kaya ile kapali beton gibi tas gri renk yukari taraftada kalenin duvarlarinin izleri belli oluyor oray burayi kurcalarsan daha farkli seylere rast gelebilirsin

Yeterlimi sizce bukadari

turgay53

Kullanıcı
Ustam orda bir sürü tünel tespit ettim kollara ayrılıyor
Dogrudur ama bu dedigim tuzaksiz olani girersen burdan gir icerde diger kollara ayriliyo duvarlarda isaretleri var nereye gitmemen gerektigini ablatiyo yanliz girersen dikkatli ol iceride cok cokme var dikkatli olman lazim dedigim gibi burdan girersen daha temiz icerde duvarlara bakarsin nerde tuzak var herseyi ablatmislar cizmisler