Bu Taşta Ne Yazıyor?

özgürXdaglı

Vip Üye
selamın aleyküm hayırlı geceler @R00T

hayırdır neyi nasıl konuşulur nasıl hareket edilir biliriz bilgisi muhteşem sormak istedigimi sordum cevap verdi bu kadar

kimse kimseden para talep etmedi rahat ol

R00T

Vip Üye
Bu mesajlar bu şahsa ait ve bugune ait.Dileyen özelden yazar hangi sitede yazdıgınıda yazarım. Yazıt ile kitabe ile define bulunmaz.Kimsenin umudu ile tacirlik yapılmaz.Biz buna izin vermeyiz.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    58.2 KB · Görüntüleme: 25

özgürXdaglı

Vip Üye
ya sabır sitenin amacı neyyy bilgi paylaşmak millet buney diye sormuş cevap vermiş durum bu bu kadar başka bir şey yok neyin kafasını yaşıyon diçemde kandil bugun

kandilimiz kutlu olsunnn @R00T

R00T

Vip Üye
KArdeşim fotoda ki yazıyı okumadın mı.Yoksa okuyupta görmezden mi geldin.Sizinde kandiliniz mübarek olsun.

özgürXdaglı

Vip Üye
gözlerim iyi görüyor sorun yok okumayı pek sevmemde iki satırı üşenmedim okudum

sen bizim yazdiklarımızı okudunmu para kelimesi gecmişmi YOK sorun varmı .............. @R00T

Kader25

Admin
Bu mesajlar bu şahsa ait ve bugune ait.Dileyen özelden yazar hangi sitede yazdıgınıda yazarım. Yazıt ile kitabe ile define bulunmaz.Kimsenin umudu ile tacirlik yapılmaz.Biz buna izin vermeyiz.
Kiymetli @R00T ustam,
Tam Ceviri "ucrete tabidir" demek, ben çakalim demektir. Sitelerimiz kurtlarla dolu bu çakallara meydan kalmaz.

@demeter
Bizim sitedekiler ceviriye para vermez.
Kendini gostermek icin yorulma istersen.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamunaleykum,

cümleten hayırlı sabahlar. yakınımın sağlık probleminden dolayı vakit ayıramadım bir süredim. sabahtan bakayım kimler ne yapmış dedim bu konuyu gördüm.

ilk olarak @demeter hoş geldiniz. mekanımızda güzel vakitler geçirmenizi dilerim.

konunun ana öznesi sahtekarlık üzerine olmuş. bu durumlarda es geçmek görmezden gelmek yapımızda yoktur. bu nedenle 2 kelam yazıp bende görüşümü bildirmek istedim.

1- demeter ismi bana yabancı gelmiyor :)
2- 2018 yılına ait konuyu nasıl buldunuz ? neden bu konuya odaklandınız.
3- @özgürXdaglı ustam siz neden bu konu içinde stel paylaşıp bilgi istediniz ? ( sizin define hobisinde görmüş geçirmişliğiniz vardır, neden daha önce değil de şimdi burada paylaşma gereği duydunuz ? )
4- özgür ustam neden demeter üyemize destek olma gayretinde bulundunuz, yani neden onu savunma çabasına girdiniz.
5- @R00T usta kişi hakkında bir fotoğraf paylaşmış, buradaki gayesi kullanıcıların dolandırılmaması yönünde bir çabadır.
6 - "tüm bu yazılanları anlamıyorum tamamen yardım amaçlı buradayım ve ilgi alanım eski yazıtları çevirmek ve bunu yaparken keyif alıyorum o yüzden eski konulara girip stel üzerindeki yazıları çevirdim" diyorsan, gönülden teşekkür eder sitemizde daim olmanı dilerim.

Define Mekanı forum sitemizde ücretli olarak hiç bir işlem için hiç bir yardım talebi için ücret talebinde bulunmadığımızı belirtir yine bu uyarılara rağmen mağduriyet yaşayan üyelerimizin de hiç bir hak talep edemeyeceğini belirtmek isterim.

"Bununla birlikte, bu tür ücret taleplerinin tespiti halinde siteden süresiz uzaklaştırma cezası alınacağını da bilmenizi isterim."

saygılarımla.

Son düzenleme:

özgürXdaglı

Vip Üye
siteye geldigimden beri her keze elden geldigi kadar yardım etmeye calışıyorum sayfaya girince arkadaş kimse yazılı taşlar ile ilgili yapılan paylaşımlara cevep yazmış taşların ne oldugunu ne amacla yapılmış az çok anlarız çok iyi bilgisi var deyip İLKDEFA birine birşey sorayım dedim demeseymişim don lastigi gibi konu uzadıkca uzadı

niye paylaştım herkez niye paylaşmış sorup bilgi almak için

savunma kendimi savunuyorum kimseye destek verdigim YOK @BoZKurT