Bu Video Hakkinda Yorum Yaparmisiniz | Define işaretleri ve anlamları

Bu Video Hakkinda Yorum Yaparmisiniz

grasviti

Kullanıcı
Ayriyetten dere olacak dere veya onceden su gecen bie yer ust tarafinda duzluk bir arazi arazinin arkasi tepe derenin hemen ustunde duzluk yerde bosluk tespiti yap yani kisacasi dereyi 3 adim onune al gunes batimina dur arkana 5 adim say bosluk tespiti yap

grasviti

firat

Kullanıcı
Ayriyetten dere olacak dere veya onceden su gecen bie yer ust tarafinda duzluk bir arazi arazinin arkasi tepe derenin hemen ustunde duzluk yerde bosluk tespiti yap yani kisacasi dereyi 3 adim onune al gunes batimina dur arkana 5 adim say bosluk tespiti yap

grasviti
Tskler grasviti ustam verdiginiz bilgileri degerlendircem cok saolun

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

grasviti

Kullanıcı
Hayir orda maden ocaginin oldugu kismi ve işlendiği odalari veriyor.eger dere kenarinda odalri bulursan duvar ve tavanlarinda cikan taşlari topragi torbaya doldur yani ×××××× ×××××× sakin atma o taslari

grasviti

Moderatör tarafında düzenlendi:

esrarengiz2828

Kullanıcı
Maden odaları tünel şeklinde ve duvarları saf kayayı delerek yapılırdı eskiden ve maden ocağı arayacaksaniz rampalarda ve dikkat çekici çakıl yığma larını bakın bazı konularda açıklama yaptım müsait olunca detaylı bilgi yazarım

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

firat

Kullanıcı
Ustalarim cok tskler ne madeni oldugu bellimi

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

grasviti

Kullanıcı
Maden odaları tünel şeklinde ve duvarları saf kayayı delerek yapılırdı eskiden ve maden ocağı arayacaksaniz rampalarda ve dikkat çekici çakıl yığma larını bakın bazı konularda açıklama yaptım müsait olunca detaylı bilgi yazarım

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ustam belki her yer ayni olmaya bilir ama ben yaşanilmiştan bahsettim dediginiz gibide olabilir.

grasviti