Bu Yer Çok Hoşuma Gitti. Ama Tecrübem Yok | Define işaretleri ve anlamları

Bu Yer Çok Hoşuma Gitti. Ama Tecrübem Yok

Alperen&Alparslan

Kullanıcı
USTALAR BU RESİMLERİN HESPİ 200 M İÇİNDE DAHA VİDEOLARINIDA ÇEKTİM. YORUMLARINIZI VE YÖNLENDİRMELERİNİZ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
resmin kalitesi maalesef kötü. yalnız senden daha çok benim hoşuma gitti.
olduğu alanda bir kısmı kayada bir kısmı zemin altı oda mezarlar. karşı yaka ,küçük bir şehrin ihtiyacını karşılamış.kum gibi. yakınında yerleşi,m yeri mutlaka vardır. sadece bir ikisine değindim.
bu görüntüler giriş yerlerini vermekten uzak.

Alperen&Alparslan

Kullanıcı
alanın videosunu da çektim ama nasıl yükleyecem bilmiyorum. İşaret koydugunuz resmi çektiğim yer bir oymanın girişi. ama o oyma ileriye yatay gitmiyor. yere doğru gidiyor.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Lütfen forum kurallarını okuyunuz
http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/
20- Büyük harf ile yazmak, yüksek ses ile konuşma sayıldığından hakaret içeriğine girer. Göz rahatsızlığı olanlar (bunu belirtmelidir. Her hangi bir yöneticiye bildirmesi yeterlidir) dışında büyük harf kullanmak yasaktır. Uymadığı taktirde uygun bir süre forumdan uzaklaştırılır. Israrı halinde forumdan süresiz uzaklaştırılır.
Bold "Büyük" Karakter Kullanılmış Yazıların Yazarları İlk Ceza Olarak 6 Ay Süreli Uzaklaştırılır Uyarma Olmadan Ardarda Aynı Davranışı Tekrarlayan Yada Cezasının Ardından Tekrar Aynı Davranışı Gösteren Üye Süresiz Uzaklaştırılır.

Forum kullanma klavuzu
http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kullanımı-klavuzu.13787/

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Sondan ikinci resimde açılmışını görsekte, açılmayı bekleyen birden fazla mezara sahip bir yer. Ancak tecrübelisi göz yordamiyla doğruya en yakın tespiti yapabilir. Gerisinide çubuklar yardımıyla halleder. Aslında önde akan ırmak olayın en önemli parçası. İmkanın varsa tabi riskede girmeden suyun resimdede görünen ikiye ayrılıp tekrar birleştiği yerde arada kalan adacığı incelemeni öneririm. Selametle
eece41b42fbf254903c291b3c750b096.jpg

Statü veren nekrapol ve kutsal sunak alanı burdada araştırma yaparsan bir çok emarelere rastlanır

Son düzenleme:

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
taşların yapısı itibariyle çok zorlanacağınız bir yer
ama bu alanı çok iyi incelemek gerekir size doğal
olarak görünen güzel bir mezarda olabilir engüzeli
çubuk kullanmasını biliyorsanız şayet bir konturol yapmanız
engüzeli olacaktır.