Bu Yerden Ümitliyim!

exsbandit

Kullanıcı
adam işaretleri gömü işaretlerine girmektedir.Çizim veya kabartma olabilir. Çizimde çizgiler yön verebilmekte,kabartmada ise farklılık gösteren tarafı yön vermektedir.Bizim işaret çizim olduğu için çizgiler yön verir.
Yani adamin donuk oldugu mizrak gibi dedigim kismin ucumu gosteriyor yonu sizce?

exsbandit

Kullanıcı
Ustalar hepinizden yorum ekliyorum kacirdim bi nokta varsa ogrenelim tesekkurler simdiden.

poyraz294

Kullanıcı
Şu iki delikli taşın üstunde galiba nal işareti var keşke üstündeki yosunları temisleyip çekseydin birde kumpara deligine benzeyen tasa vurursan taşın içinde boşluk olup olmadığını anlarsın kunparaya benziyo ama deligi biraz büyük karar veremedim. :rolleyes:

exsbandit

Kullanıcı
Şu iki delikli taşın üstunde galiba nal işareti var keşke üstündeki yosunları temisleyip çekseydin birde kumpara deligine benzeyen tasa vurursan taşın içinde boşluk olup olmadığını anlarsın kunparaya benziyo ama deligi biraz büyük karar veremedim. :rolleyes:
Nal dediginiz yeri farkedemedim ama kumbara deligi dediniz yerin en genis kisminin capi bir karisa yakin.

poyraz294

Kullanıcı
Daire içine aldığım yerde olabilir ya da bana öyle geldi sizde bakın
Ko3TXh.png