Bu Yerler Dogalmı

star50

Kullanıcı
selam arkadaslar bu yereri oylesıne cekmıstım

star50

Kullanıcı
valla bilmiyorum kardes mta da calısıyordum son gundu gecede arabada yatıyordum kayalıkları gorunce gidip bakayım dedım resımlerıde cektım tabi siz dostlarada sundum ins hayırlısı olur kolay gelsin saygılarımla

star50

Kullanıcı
ne doğalı ustam. 2. ve 3. resimler giriş kapısının üstü. şaka yapıyon dimi :) hemen izin alıp çalışmaya başla. hemennn.
valla kardesım heycanlandırdın beni öylesine atmıstım resimeride bu sefer sen ciddisin demi dostum :D sen birazdaha acıklık getir izin isine vede konuya neler bekliyodur burda beni saygılarımla

karanar

Kullanıcı
zaten, diğer fotolardaki oyma ve sunaklar bölgenin zengin olduğunu gösteriyor. kaldı ki 2. ve 3. resimlerdeki kayanın altı mahsen girişi, o kayanın arkasına boşluk testi yaptın mı herşey gün yüzüne çıkacaktır. o sunaklar bu kayaya yakınmı? yakınsa burayı işaret eder. yok değilse, başka zemin altı mezarların var demektir.

star50

Kullanıcı
evet yakın dostum bosluk ısını beceremedıgım ıcınde cıbıkları goturmemıstım zaten isteydim zaten tesaduf gıttım 3 aydır mta da dag tas gezıyorum hıc bısey denk gelmemıstı son gunumdü dün ve burasını gordum uzaktan gıttım baktım bunları cektım tamda gezemedım acaıp yagmur tuttu kendımı arabaya ancak attım mahzenlere izin oluyor demi kolay gelsin

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Kardeşim bana böyle yerler göstermeyin bi titreme alıyor.:confused:
Töbe töbe :)
jarunuvu.jpg