Buda Bizden Olsun Bakalım Cvplar Sizde Ustalar | Define işaretleri ve anlamları

Buda Bizden Olsun Bakalım Cvplar Sizde Ustalar

siracokatan

Kullanıcı
fc19746919fbd2c801510a4244aeceaa.jpg
35eabbc6f80c740359a0a1ea7ae2169e.jpg
35f0cd230b218fd764df9029ca3a90d0.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
resmine yorummu yazalım her konunu ilgili bölüme almayamı çalışalım bilemedim. hemşerim beni fazla yorma.resimli konularını buraya aç. yoksa kimse ilgilenmez.
önce soruma cevap verirsen sevinirim. sen araziniz içinde ayrı bir yapıda olan bu yüksek kısma ne diyorsunuz.
bu yüksek alanı ok yönlerinden açığından bir kaç resimle tamamını görebilecek şekilde ,kabak gibi önümüze serebilirmisin.3-4 yönden birer resim. ama açığından düz alandan olacak.

karşı görülen tepedeki kayaları bilhassa sarı işaret koyduğum yerlerde,kayalarda işçilikler varmı yokmu.uzun ok istikameti soldaki yüksek alanda bu tür kayalıklı yerler varmıdır. bölgeyi yeterince biliyormusun. selametle.

siracokatan

Kullanıcı
resmine yorummu yazalım her konunu ilgili bölüme almayamı çalışalım bilemedim. hemşerim beni fazla yorma.resimli konularını buraya aç. yoksa kimse ilgilenmez.
önce soruma cevap verirsen sevinirim. sen araziniz içinde ayrı bir yapıda olan bu yüksek kısma ne diyorsunuz.
bu yüksek alanı ok yönlerinden açığından bir kaç resimle tamamını görebilecek şekilde ,kabak gibi önümüze serebilirmisin.3-4 yönden birer resim. ama açığından düz alandan olacak.

karşı görülen tepedeki kayaları bilhassa sarı işaret koyduğum yerlerde,kayalarda işçilikler varmı yokmu.uzun ok istikameti soldaki yüksek alanda bu tür kayalıklı yerler varmıdır. bölgeyi yeterince biliyormusun. selametle.
3cd2b9b5dd0fde8148fd03e5e42d5bb4.jpg

Ustam şimdi işaretledigin kaya ve tepeleri incelemedim
Ve benim sormak istegim sadece şudur attıgım resimdeki göçügü görmüşsünüzdür bunun yanında birtane daha göçük var
Ve senin okun yere baktıgı yerde bi göçük sadece sorum bu ıstam

siracokatan

Kullanıcı
He agzina saglik ikizceli ustam yetrsiz kalmis resimler ayrica daha ince o cukur kapalimiydi yoksa sizmi actiniz

grasviti
O çukur degil ustam örme su kuyusu yaklaşık dört mt derinlikte zaten burasıda yıgma
Ora açıktı ama hiç bi çalışma yok etrafında

Kader25

Admin
Sevgili ustam,
Kuyu, göcük dediğiniz yerlerde boşluk ve değerli testi yapılıp olumlu çıkarsa işlemi düşünmek lazım.
Yoksa bu tür yerler başa bela olur. Önce emniyet inşallah.
Bence de ikizceli ustamın işaretlediği yerler verimlilikte önceliklidir.
Kolay Gelsin.

NOT:
45 kişi konuyu okumuş.
Şunu anladım; ustalarım "elektrik" alamadıkları konuda klevyeyi çalıştırmıyorlar.
Önce elektrik yüklemek lazım. Bu elektrik de kalple alakalı herhalde :)