Büyük Üçgen Oyma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Büyük Üçgen Oyma

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
@wolf_52 bu taslar ucgenin 10 altinda bulunuyor.gun isigi ve golge net resim cekmeyi engelliyor
akşama yakın veya sabah erken saatlerde güneşin etkisinden kurtulabiliyorsun ya kardeşim. kendinde yoksa bir komşudan bir arkadaşından ödünç pikseli yüksek bir makina alabilirsin. o kadar değerli yerki. ustalarımız gördükleri kadar bazılarına tecrübeleri doğrultusunda değinmişler. sen azıcık birinden azıcık diğerinden çekmiş bir noktanın bile yeterince anlaşılmasını sağlayamamışsın.
kırılma darılma yok. bak orada daha senin değinmediğin neler var. oda mezarları dolu.
201611201114211-bd3cf.jpg

201611211237051-a815f.jpg

ALLAH yardımcın o0lsun.

sawyer

Kullanıcı
@ikizceli ustam yorum icin tsk.bu alan biraz uzakta hizli bir sekilde cekmistim.
Ustam arkadasim bu ucgen isaretinin oldugu yere yakin yerde.bugun konustum resim cekecek. ucgenin sivri ucunun oldugu yerde topraga gomulu buyuk bir tas varmis.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
@ikizceli ustam cok kizma darilirim bak :D
doğa fotoğrafçısıyım dersin :D,görüntülerini kendin beğeniyorsan,ben senden daha iyi bilemeyeceğime göre beğendim gitti:p
sevgili kardeşim,yer bir çok gizeme haiz.eski bir üyemizsin. üçünü beşini bu şekilde paylaşacağına birini etraflıca çekerek paylaşsan bizde doya doya göre göre anlayacağın şekilde yorumlasak. sonra bir diğerine geçilse,tadından yenirmi.
bir tasarrufunuz olmasa dahi anlamış olacaksınız. belki bu sizlere ummayacağınız bir getiriye vesile olacak.
son günlerdeki fotoğraflı bölümde konular da resimler o kadar yetersiz oluyor ki ,bununla ilgili konularımız var. birde bir kaç gün önce yeniden konu açmıştım. aslında patlamak üzereyim. kimin için.elbette sizler için.kimseden bir isteğimizde bir beklentimizde yok. işin aslı eski üyemiz olduğun için sana biraz serzenişte bulundum diğer gören üyelerimiz belki dikkat eder diye. çünkü sen benim samimiyetimi de kişiliğimide mutlaka az çok bilirsin.
kırdıysam da özür dilerim. hakkını helal et kardeşim. ALLAH a emanet ol.

ziraatci

Kullanıcı
doğa fotoğrafçısıyım dersin :D,görüntülerini kendin beğeniyorsan,ben senden daha iyi bilemeyeceğime göre beğendim gitti:p
sevgili kardeşim,yer bir çok gizeme haiz.eski bir üyemizsin. üçünü beşini bu şekilde paylaşacağına birini etraflıca çekerek paylaşsan bizde doya doya göre göre anlayacağın şekilde yorumlasak. sonra bir diğerine geçilse,tadından yenirmi.
bir tasarrufunuz olmasa dahi anlamış olacaksınız. belki bu sizlere ummayacağınız bir getiriye vesile olacak.
son günlerdeki fotoğraflı bölümde konular da resimler o kadar yetersiz oluyor ki ,bununla ilgili konularımız var. birde bir kaç gün önce yeniden konu açmıştım. aslında patlamak üzereyim. kimin için.elbette sizler için.kimseden bir isteğimizde bir beklentimizde yok. işin aslı eski üyemiz olduğun için sana biraz serzenişte bulundum diğer gören üyelerimiz belki dikkat eder diye. çünkü sen benim samimiyetimi de kişiliğimide mutlaka az çok bilirsin.
kırdıysam da özür dilerim. hakkını helal et kardeşim. ALLAH a emanet ol.
ikzceli ustamızı kızdrmayın o kızarsa site kızar. ustam ne diyorsa o.ustamn lafı üstüne laf olmaz. herkes dkktli olsn arkadslarım kırmayalım üzmeyelim birbirimizi :) sawyr kardeş güzel yer bulmuşun. ustalarımn dediği şekilde bi cubukla kontrl edersen aramış oldugun yeri kolaylıkla bula bilirsin. yerler bariz ortada. çam agacları görünüyor. anlaşlan bir ormnlık alan ve foto cektigin yerden uzakta olma ihtimali az. taşlardan cok uzaklaşma derim. bu alanlarda mezar olan yerlerde çökmeler cok olur. bunun nedeni ağaçlar kökleri ile toprk altından uzun yıllar boyu besn ve su alıp yukarı taşıdıkları için zamanında acılmış kapanmış mezar yerleri bu agacların köklerinin veya otların köklerinin kolayca kök ata bildigi yerlerdir. mezar yerlerinde köklerin çok beslenip oradaki topragı kullanmasından ve mezarın kendi çöküntüsünden dolayı bu tür ormnlık yerdeki mezarlklarda genel olark çökmlr meydana gelir. veya şu da ola bilir. oranın topragı kazılıp tekrar kapatıldıgı için ve altındaki taştan dolayı üzerindeki bitki örtüsünde etraftaki bitki örtüsünden ayrıracak kesnlikle bir fark bulunur. bunun nedeni alltaki mezar taşı veya kapk taşı fazla su tutmasından dolayı kökler suya doyar ve sararma olur veya, bitki sürekli kökü yaş olacagı için kışın cabuk kurur. suya dayanıklı bir bitki ise diger yerlerden biraz daha boylu bir şekilde olur. yani uzun lafın kısası böyle yerde hiçbir gözlem yapmadan bile sadece bitki örtüsüne veya topragın yapısına bakılarakda DEGERLİ ENERJİ yeriş buluna bilir. sadece birazcık doğa bilgisi yeterli