Buluntu Larin Tani Yardimi. | Define işaretleri ve anlamları

Buluntu Larin Tani Yardimi.

Kusterek

Kullanıcı
Iyi günler sayin arkadaslar , yine ayni konu mu diyeceksiniz ama yazmadan gecemeyecegim , ( buluntularin tani ve yardim konusu ) Mezarlarin talan edilmesi söz konusu oldugu zaman söyle ac burdan kaz gibi öneriler yasak degil de normal bir vatandasin tesadüfen eline gecmis bir sikke veya esya icin hic bir öneri veya yardim da bulunulmamasi biraz garip degilmi , eger burdan iyi bir yönlendirme yapabilirsek gercekten müze lerimize gitmesi gereken parcalarin aracilarin eline gecmesini engelleye biliriz hic bir maddi veya müze sergileme sansi olmayan parcalar icin vatandasin müze ye gitmesi ve hayal kirikligi yasamasi ( tabi ki devletin müze sine olan güven kaybi da artisi) bir daha o vatandasi elinde iyi bir parcayla direk araciya itecektir ve gercekten güzel ve degerli parcalar yok pahasina bildigimiz yollardan yurt disini bulacaktir , ukalalik ettiysem hepinizden özür dilerim sadece sesli ve yazili bir düsence sekli . SAYGILAR

ASİAVCI

Kullanıcı
düşünçeniz için tşklr bu iyiniyetli yaklaşımınız bu tur forumlarda art niyetli kullanıldığı ve sizlerin güvenliği için bu tür forumlarda yasaklanmıştır sadece NUMUNİSTİK VE BULUNAN ESERLER bölümünde görsel olarak paylaşa bilirsiniz bu nedir kaç para eder gibi yaklaşımınız olursa site kuralları devreye girer süresiz ceza alırsınız

wolf_52

Kullanıcı
iyi neyetli olarak konuyu açmışsınz,eminim ki,lakin ustanın dediği gibi ne kendimizi zor durma düşürelim nede forumdan sorumlu kardeşlerimz zor da kalmasın, saygılarım la.....

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Arkadaşım uzun yıllardır define sitelerinde yim buluntu ve makina konuları hep sıkıntı yaratmıştır sitelere ben bu konuların tamamına taraf olmadım.