Bunlar Işaret Olabilirmi? | Define işaretleri ve anlamları

Bunlar Işaret Olabilirmi?

elçelik

Kullanıcı
Bu işe merak sardım saralı artık her taşın altında bi işaret görüyorum. Bulundugm bölge çok medeniyetlere ev sahipliği yapmış bi bölge o yüzden her yerde bi işaret var yada ben tırlattım galiba :) bize her yer trabzondu şimdi oldu bize her yer işaret :) ustalarım bu taşlar üst üste aralarında 50 cm anca var bunlar doğal oluşummu yoksa işaretmi? İşaretse ne diyor olabilir? Teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190604_000421.jpg
    Screenshot_20190604_000421.jpg
    384.1 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_20190604_000358.jpg
    Screenshot_20190604_000358.jpg
    659.3 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_20190604_000147.jpg
    Screenshot_20190604_000147.jpg
    708.1 KB · Görüntüleme: 17

defineci11

Kullanıcı
Bu işe merak sardım saralı artık her taşın altında bi işaret görüyorum. Bulundugm bölge çok medeniyetlere ev sahipliği yapmış bi bölge o yüzden her yerde bi işaret var yada ben tırlattım galiba :) bize her yer trabzondu şimdi oldu bize her yer işaret :) ustalarım bu taşlar üst üste aralarında 50 cm anca var bunlar doğal oluşummu yoksa işaretmi? İşaretse ne diyor olabilir? Teşekkürler
Doğal olduğunu düşünüyorum

defineci11

Kullanıcı
Düşüncen için teşekkür ederim bende seninle aynı fikirdeim
Kardeş ilk resim kapama şüphesi veriyor. Diğerlerinde doğallık var. Tabi ustalar da baskınlar..ilk resimi kontrol et. Tıkıla bakalım boşluk veriyor mu. Sağında solunda oyma varmı incele

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Hiç biri doğal değil...
1 resim kapama sol ust yanda oyma gibi bir yer var oranında temizlenmesi lazım...
2 resim dikkatlice incelenmeli ustüste konulan taslar ustündeki kayayı sıkıştırmak için kullanılmış görüntüsü var...
3 resim çok eski medeniyet işi figürler var taribat yapmadan alt bölümünde mezar olmalı lütfen yasal çerçevenin dışına çıkmayınız bol şanslar...

elçelik

Kullanıcı
Hiç biri doğal değil...
1 resim kapama sol ust yanda oyma gibi bir yer var oranında temizlenmesi lazım...
2 resim dikkatlice incelenmeli ustüste konulan taslar ustündeki kayayı sıkıştırmak için kullanılmış görüntüsü var...
3 resim çok eski medeniyet işi figürler var taribat yapmadan alt bölümünde mezar olmalı lütfen yasal çerçevenin dışına çıkmayınız bol şanslar...
Yorumlar için teşekkürler abicim benim ki sadece merak bilgi edinmek amaçlı bırak yasa dışıyı yasal yoldanda beceremem ben zaten :) tarihi medeniyetleri yüzyıllar öncesine ait izleri görmeti sevıyorum galiba ama daha fazlası olmaz

MAVRAN

Super Moderatör
Güzel işaretler ancak geçen zaman içinde deforme olmuş gibi. Boşluk kontrolü yapmalısın, sadece bu işaretlerle kalma başka işaretler veya işaret olmalı. Dikkatli ol boşa yorulma, hırslı asla olma. Hakkında hayırlısı @Lacivert24 Ustamın söylediklerini dikkate almanı öneririm. Saygılar.

elçelik

Kullanıcı
Güzel işaretler ancak geçen zaman içinde deforme olmuş gibi. Boşluk kontrolü yapmalısın, sadece bu işaretlerle kalma başka işaretler veya işaret olmalı. Dikkatli ol boşa yorulma, hırslı asla olma. Hakkında hayırlısı @Lacivert24 Ustamın söylediklerini dikkate almanı öneririm. Saygılar.
Eyw hocam hepiniz sağolun yorumlarınızı kulak arkası etmıorum çünkü biliyorum ki yorum yapan herkes benden cok daha bilgi ve donanıma sahip o yüzden bu site benim için bi ansklopedi gibi bişey oldu kısa zamanda.