Burası Giriş Olabilir Mi? | Define işaretleri ve anlamları

Burası Giriş Olabilir Mi?

benek

Kullanıcı
tüm ustalara hayılı akşamlar.ustalarım kırmızı çizgi içerisindeki örülü yer giriş olabilir mi?birde sarı çizgi içndeki taş blok diğerinin devamı gibi.acaba bir yapının temeli mi?ayıt etmede zorlandım.görüşlerinizi bekliyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
yapı temeli olmamalı. sadece tarif ettiklerin değil,diğer büyük kayalar da koyma.
sol açığında ve önde görülen kayalar da sanki işçilik var gibi. olduğu kısım arkaya ve sağa doğru sanki küçük bir tepeyimi andırır. geniş açılı bir kaç görüntü anlaşılmasını sağlar.

ZİRVE

Kullanıcı
kaplumbağanın gittiğiyön giriş,kafasının hizasındaki taşı kaldır.üstteki taş tuzak taşı dikkatli ol,kafanı gözünü parçalama.çok yaqkın çekim olmuış.daha ne var ne yok göremiyoruz.tek foto bu kadar.

benek

Kullanıcı
kaplumbağanın gittiğiyön giriş,kafasının hizasındaki taşı kaldır.üstteki taş tuzak taşı dikkatli ol,kafanı gözünü parçalama.çok yaqkın çekim olmuış.daha ne var ne yok göremiyoruz.tek foto bu kadar.
teşekkürler ustam bu seferlik böyle oldu sonraki fotolae iyi olucak inşallah

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
bu yorumlar seni bir hayli umutlandırmış olmalı değilmi. zihninde bir çok fikirler koşuşturuyordur.
ilk fırsatta yapman gerekenlerin hesabı içindesindir muhtemelen.
müslüm ağa gibi ;
son pişmanlık neye yarar,
her şeyin bedeli var,
olmadı gardaşlar demek istemiyorsan, tavsiyemize uyarak geniş açılı bir kaç yönden arka kısmını da güzel ce görebilecek resimler yüklemeni bir kez daha tavsiye ediyorum.