Burası Ne Tür Mezar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Burası Ne Tür Mezar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efsane11

Kullanıcı
geçmeli taşların üzerine önüne gelen bişeyler yazmış...dövme topraktan sonra kazı yapılamamış..ustaların yorumlarını bekliyorum.teşekkürler

ZİRVE

Kullanıcı
efsane fotoların yok.resim yükleye tıkla.ressim ekleye yine tıkla.yükleyeceğin resimlere gir.resme tıkla.sonra yüklemeye başla çıkacak .tıkla.mavi olan yer.az bekle.alttaeklenecek resim yazar. kutunun içinde İMG ÇIKACAK.sağ tıkla.basılı sağa doğru ilerle x in üstüne gelince dur.mavi ile devam edecek.bitene kadar dur.bitirmessen çıkmaz.daha sonra kopyala de.pencereyi kapat.cevapla bölümüne gel konunun,oraya yapıştır de tıkla.en sonrada cevapla de.

efsane11

Kullanıcı
efsane fotoların yok.resim yükleye tıkla.ressim ekleye yine tıkla.yükleyeceğin resimlere gir.resme tıkla.sonra yüklemeye başla çıkacak .tıkla.mavi olan yer.az bekle.alttaeklenecek resim yazar. kutunun içinde İMG ÇIKACAK.sağ tıkla.basılı sağa doğru ilerle x in üstüne gelince dur.mavi ile devam edecek.bitene kadar dur.bitirmessen çıkmaz.daha sonra kopyala de.pencereyi kapat.cevapla bölümüne gel konunun,oraya yapıştır de tıkla.en sonrada cevapla de.
resimleri operadan yükledim ben görüyorum fakat siz göremiyorsunuz.tekrar yüklüyorum.yöneticimiz konuyu sileceğim tekrar yükle dedi onu bekliyordum.ilginiz için teşekkürler.

efsane11

Kullanıcı
dikdörtgen biçimde yapımış geçmeli taşlar
20170925170205.jpg

efsane11

Kullanıcı
buradan çıkan taşlar bu şekildeymiş.2 metreden sonra dövme toprak olduğudan herkesin uğrak yeri olmuş fakat işlem yapılmamış başka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...