buyuk bir V | Define işaretleri ve anlamları

buyuk bir V

ersan

Admin
bu resimin iki tarafindada ta cok kaya mezarlari var .

img102afa.jpg

img10270.jpg

img10275.jpg

Son düzenleme:

ersan

Admin
Cevap: buyuk bir V

merhaba ustalar lutfen bir yardim1 resmin sol kat1 ici bosluk gibi ytuyor burada bir horasan varmidir .iknci resim de tam yanida kaliyor ta da cok buyle v nisanlar var 1 km guney tarafinda yerlesim yerleri var eski grek yerleri.

KANAS_USTA

Admin

güzel kardeşim resimde kalite yok
neyi kastettigin resimde bellı degıl
herhangı bır işçilik göremedimki
ucgen kesığın net resmı varmı(ilk resım)
ve bırazda dogal cevreden yonlerden bahset.

Moderatör tarafında düzenlendi:

zehir

Kullanıcı

s.a tamamen dogal ugraşmaya degmez emegine saglık kardeş

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

merhaba ustalar lutfen bir yardim1 resmin sol kat1 ici bosluk gibi ytuyor burada bir horasan varmidir .iknci resim de tam yanida kaliyor ta da cok buyle v nisanlar var 1 km guney tarafinda yerlesim yerleri var eski grek yerleri.

Ersan ben'de sana yakındım eskiden,,,,öncelikle sitemize hoş geldin, resimlere gelince emek için teşekkür lakin şunu unutma işaret ne kadar net olursa o kadar malzemesi güzel olur,net olmayan işaretlerle zaman ve emek harcaman boşuna olur.
not;yerleşim yerindeki kilise ve kaynaklar'ı bul sana yardımcı olalım;)

ersan

Admin

slm FENERLI sen bulgaristanin neresindensin cok yakin zamanda burasinin video cekimini pindirecem tam V pitiyi yer utuyor bu resmin tam sol katinda bir nal nisani da var kumus cubuklari da cok cekiyor onlar hayata pasalanmis demire cekmiyorlar.

ersan

Admin

slm FENERLI sen BULGARISTANIN neresindensin cok yakin zamanda videsunu cekecem tam makinanin utu yeri tamV dibi cok utuyor.pirinc cubuklarni cekiyom tam orasini nokta gusteriyor ;Pirinc cubuklar hayata paslanmis demire gitmiyorlar;

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

slm FENERLI sen BULGARISTANIN neresindensin cok yakin zamanda videsunu cekecem tam makinanin utu yeri tamV dibi cok utuyor.pirinc cubuklarni cekiyom tam orasini nokta gusteriyor ;Pirinc cubuklar hayata paslanmis demire gitmiyorlar;

E.cuma,,,Video çekmene gerek yok,bulduğun işaret'i ve çevre fotolarını önden ve arkasından güzel piksel'i yüksek fotoğraf makinayla çekmen daha güzel olur.
Çubuklara gelince şimdilerde jel kullanılmaya başlanmış ve bunun için bir araştırma yap bakalım,belki bu sitemizde çubuk kullanan arkadaşlarda faydalansın teşekkür ettim şimdiden.