Çözüldü - buzkurt usta ekran görüntüsü sorunu | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Çözüldü buzkurt usta ekran görüntüsü sorunu

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selam ,, Demekki var aynisı bendede var ,Hatta kendi yukledigim resimi gormek icin tikladigimda resim yerine Dumanli bir goruntu geliyor kaydirip resmi ortaya cekmek isdedigimdede resim kayip gidiyor.
Dedektorde yazdıgıma , her seferinde diye sitem etmissiniz ,Ya sorma yada soruna verilen cevapa kızma , Olmayan biseyi.varmis gibi gösterecek degiliz, Sordun cevapladık,

Bu sorun seninki ile ilgili değil. Ekran görüntüsü paylaşmak zormu. Madem sorun var paylaşın şu ekran görüntüsünü.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selam ,, Demekki var aynisı bendede var ,Hatta kendi yukledigim resimi gormek icin tikladigimda resim yerine Dumanli bir goruntu geliyor kaydirip resmi ortaya cekmek isdedigimdede resim kayip gidiyor.
Dedektorde yazdıgıma , her seferinde diye sitem etmissiniz ,Ya sorma yada soruna verilen cevapa kızma , Olmayan biseyi.varmis gibi gösterecek degiliz, Sordun cevapladık,

uzakdan bağlantı uygulamasını indirin bağlanıp bılgısayarınızı kontrol edeyim. başka türlü bir çözüm bulmak güç. ayrıca kızmıyorum. ama her seferınde bende sorun var dıyorsun. ekran göruntusu ıstıyorum oralı olmuyorsun. nasıl anlayacam sorunu veya hatayı

balkaya34

Kullanıcı
Arama motorunda geçmişi temizleyin çerezler temizlendikten sonra bir daha deneyin duzelecekmi
Selam usdam ,, Ben gün-de sayisini bilmedigim kadar geçmişi temizlerim , Ve Ayarlardan Site kayıtlarını silerim ,
Bunun sayisini dahi bilmem günde kacdefa.
Ekrana parmağını koy ,Saga ,Sola çek Saga kacmiyor sola kaçıyor.
RESIM konusunda daha farklı .
Bos verdik artık uğraşmayalım neyse öyle kalsın.
Benimki Samsung telefon ,Pc değil.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Ekran görüntüsü dediginiz bu herhalde.

Ustam birşey rica edicem. Siz telefon ekranınızı video ya alabilirmisiniz. Yani bizim siteye girmeden ekran kaydına başlayın, sonra siteye girip herhangi bir konuda resmi açın. Öyle bir bakalım. Ekran kayıt özelliği vardır telefonunuzda. Bende merak ettim sebebini. Altta resim ekle yazan yerde video yükle yazıyor, ona tıklayıp videoyu ekleyin. Videoyu eklediğiniz yerde copy link yazacak. Ona basın, buraya ekleyin linki.

Nasıl yüklenir video

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
gurban dedektörden bahsediyon hangi konu çıkaramadım belki sitem etmiş olabilirim hatırlamıyorum yalnız cevap verildi diye kızmam o konunun linkini verirsen bakar bir cevap veririm seni kıracak birşey söylediysem hakkını helal et ben formlarda kimsenin kalbini kırmam kırmaya çalışmam bildiğim bir şey varsa normal bir şekilde yazmışımdır kızıp kalp kırmak için deyildir bahsettiğin konunun linkini bekliyorum selametle