Çarik Ve Definesinin Yeri | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ERDEM ustam bu rakamların karşılığını bulabilirmisiniz rakamlar ve sayılar bir hayli fazla ama parça parça bulmaya çalışalım arkadaşlar da hep ber,aber öğrenmiş oluruz ,bu rakamlar belgelerde karşımıza çıkıyor ama kayalarda dahi karşımıza çıkıyor, 1-11-150-90-7-29-187- Sofra : 2 balık-3 kaşık-3 çatal - 2 ekmek -1su tası-1 de 21 lokma zincirli çakı .. 1.7.527 --.bunları şimdilik çözmeye çalışalım mümkünse ,,kolay gelsin ustalar
665a3436f66.jpeg
dikme kayada bulunan 1 bize niş vermiş,altındada 7 demiş ve yerinide vermiş;Bu Çarık girişinin üzerindeki DİKME KAYA=Tuzağın tetiği, alttaki girişi açarsan ölürsün diyor,beni usta statüsüne geçirmesi lazım aslında BOZKURT Ustamın biraz sanki emrivaki gibi oldu öyleyse yanlış anlaşılmak istemem, puan lazımsa yeni işaret bilgileri açıklayabilirim define hususunda,
Resmi göremiyorum siz görebiliyormusunuz!!!

Son düzenleme:

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
665a3436f66.jpeg
dikme kayada bulunan 1 bize niş vermiş,altındada 7 demiş ve yerinide vermiş;Bu Çarık girişinin üzerindeki DİKME KAYA=Tuzağın tetiği, alttaki girişi açarsan ölürsün diyor,beni usta statüsüne geçirmesi lazım aslında BOZKURT Ustamın biraz sanki emrivaki gibi oldu öyleyse yanlış anlaşılmak istemem, puan lazımsa yeni işaret bilgileri açıklayabilirim define hususunda,
Resmi göremiyorum siz görebiliyormusunuz!!!
@BoZKu®T