Cihaz Bölüm Sorumlusu

Warning

Kullanıcı
çok yakışıklı ve gençsin. maşallahın var gücün kuvvetin yerinde. bir oturuşta,2-3 tavuğa banamısın demesin. :D bu bölümede ancak senin tipinde biri uygun düşerdi.

şaka bir yana kardeşim, efendiliğinin yanında uyumlu çizgin ve sorumluluk bilinceyle ,istikrarlı yürüyüşün,bu kararımızda en büyük etken olmuştur. arkadaşlarımız içinde ,bir çokları bu vasıflarda olmasına binaen senin ,siteye çok yoğun zaman ayırabilmen,bir artı olarak görülmüş ,site adına bu görevi en güzel icra edeceğine inancımızı doğurmuştur.
ALLAH çizgisinden ödün verenlerden etmesin. hayırlı olsun.
kunularda doğacak bir olumsuzluğa müdahele yetkin olacakmı ,henüz bilmiyorum. bozkurt ustamız mutlaka yöntemini düşünmüştür. bilmeni isterimki,sorun olan,her durumda ,kim olursa olsun,taviz kesinlikle verilmeyecek bir irade ile ,samimi katkılarını yapanlarında baş tacı edileceği alkışlanacağı bir tevazu içinde yürütülmesi bizlere yakışan bir yönetim uygulaması olacaktır.
müdahele yetkin olmazsa ,olurda ,bir kararsızlık çekimserlik durumu doğarsa hemen raporla yönetimi haberdar ederek,hoşnutsuz bir durum yaşamayı engelleyebilelim. zaman içinde bölüm oturur sende konulara hakim olursun zaten.
sonuna kadar yanındayız ve bir mesaj kadar yakınınında olduğumuzu unutma. ALLAH ım utandırmasın.

(Allah1 c.c) c.c. razı olsun sevgili Ağabeyim bana olan muhabbetinizden dolayı teşekkür ediyorum sizin gönül güzelliğiniz.
Beni bu mevkiiye sizden aldığım Sevgi ve muhabbet getirdi yüreğinize sağlık muhabbetinize doyum olmuyor inanın Can-ı gönülden bilmenizi istiyorum.
Ağabeyim tavuk konusuda yalanda değil Allah c.c. biliyor kuldan saklamak olmaz :) :) :) :)

Ağabeyim Sizlere teşekkürlerimi sunuyorum sitede benide gönlünüzde bulundurup bir bölüme tabii gördüğünüz için ve ayrıca sizlerin daimi yanımda bir büyüğüm olarak katkınız ve yönlendirmeleriniz olacağına inancım sonsuz bu konuya layık olmaya çalışacağım ve sevgili ustalarımıza , üstadlarımıza güzel bilgiler aktarmaya elimden geldiğince yapacağım Allah c.c. izniyle sizinle istişare halinde olacağım sizlerin bilgileri, yönetimi benim için çok önemli bir Büyüğüm olarak Rabbim sizleri başımdan sizleri eksik eylemsin inşaallah. Selamlarımı sunuyorum Ağabeyim
( Bir kardeşin başında yönlendiren ağabey olaki kardeşler hata yapmaya hatada yapsa yaptığı hatayı anlaya )

Warning

Kullanıcı
s.a.
warning ustam hayırlı olsun ALLAH utandırmasın .İNŞEELLAH ÇIBUK USTALARIMIZIN BİLGİ tecrübesi ile BERABER BİRDE CİHAZLAR beraber olursa ,ki ben inanıyom olabilir.malum havalarda ısınıyor vede sitelerde bir ilk olarak bizim sitede galiba İNŞEELLAH bilgi,tecrübe, emek ve gayretlerin NAKİTE Döndüğü başarıldığını yaşatacaksınız temenni ,beklenti ve dusındayım.gayret bizden muvaffak etmek ALLAH,TAN.hepinizi seviyom.ALLAHA emanet olun.

Üstadım mevlam cümleten utandırmaya güzel temennileriniz ve muhabbetiniz için teşekkür ediyorum.
(Allah1 c.c) c.c. razı olsun elinize yüreğinize sağlık

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli dostum size tevdi edilen bu vazifeyi en iyi şekilde yapcağınıza inancımız tamdır size de sitemize de hayırlar getirmesini yüce Mevladan niyaz eder başarılar dilerim.. göbek biraz küçülecek ama :D erzincana geldiğinde telafi ederiz inşAllah...

Warning

Kullanıcı
Kıymetli dostum size tevdi edilen bu vazifeyi en iyi şekilde yapcağınıza inancımız tamdır size de sitemize de hayırlar getirmesini yüce Mevladan niyaz eder başarılar dilerim.. göbek biraz küçülecek ama :D erzincana geldiğinde telafi ederiz inşAllah...

(Allah1 c.c) c.c. razı olsun Sevgili ağabeyim inancınızı kırmayacağım Allah'ın izniyle seni üzermiyim hiç güzel temennilerin için çok teşekkür ediyorum.
Ağabeyim göbek küçülsün benim uğraşım o zaten :D :D :D ama dersenki erzincan'a geldiğinde mangal başında kilo alırsın diye orda ben her yere yürüyerek gidiyorum :) :) :)

aliömer

Kullanıcı
Warning ustam hayırlı olsun üstlenmiş olduğunuz görevi layıkıyla yerine getireceğinizden eminim. Çihaz konusunda yaşadığım bazı nedenlerden dolay temkinli yaklaşıyorum. Bir çok sitede bu tür konular ticarete dönüşmüş fakir fukaranın birikimini bu yola ellerinden alınmıştır. Define mekanın bu tür durumlara izin vermeyeceğinin bilincindeyim. Bu tür durumlara hassasiyet göstermeniz define makanı ailesinin tüm bireylerin bu tür durumlara düşmemeleri açısından rehberlik etmenizi hakkaniyeti bir şekilde sorumluluklarınızı yerine getirmenizi kendî adıma bekliyor. Başarılar diliyorum.