Cihaz Bölümüne Katılım Talepleri | Sayfa 10 | Define işaretleri ve anlamları

Cihaz Bölümüne Katılım Talepleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
kabul ediyor ve balıklama dalıyorum
Lütfen bölüm kurallarını okuyunuz
Üyelik zamanınız yetersiz :(
  • 9-Bu bölüme, Forumda en az 1 ay süre ile üye olan üye giriş yapma hakkını kazanır.
Konu sayısı uygun değil :(
  • 8-Bu bölüme, Forumda en az 1 konu açmış olan üye giriş yapma hakkını kazanır.
Mesaj sayısı uygun değil :(
  • 1-Bu bölüme, Forumda en az 30 mesajı olan üye giriş yapma hakkını kazanır. Ancak; gereksiz mesajlar ile giriş hakkı kazanmak isteyenlerin uygunsuz, anlamsız, gereksiz mesajları silinecektir. Bu tür davranışta bulunan üye uyarılacak, uyarılara rağmen ısrarcı olur ise; süreli uzaklaştırma alacaktır.

alfa36

Kullanıcı
aliveli usta okudum kuralları benim üyelik tarihi dışında diğer şartlar tamam :)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
aliveli usta okudum kuralları benim üyelik tarihi dışında diğer şartlar tamam :)
Ustam o zaman sürenin dolmasını bekleyip tekrar mesaj atacaksınız
  • 9-Bu bölüme, Forumda en az 1 ay süre ile üye olan üye giriş yapma hakkını kazanır.

Eskap

Kullanıcı
Bende kuralları kabul ediyorum.. :)(kuralları okuyan varmı) :)
Yönetim olarak haftalarca uğraştık dostum
Sana zahmet oku

Sonra ban yemiyesin
:D aliveli44

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba,
gözden kaçma olasılığı olup,
talebinizi yaptıktan sonra herhangi bir değişiklik veya size yapılmamış bir dönüş var ise lütfen talebinizi yenileyiniz..
insanlık hali gözden kaçıyor olabilir.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
kuralları kabul ettigimizi buraya yazmamızın mantıklı bir açıklaması olsa gerek

Mantığı kurallar içinde var aslında.
Biz üyelerin başına gelebilecek hertulru olumsuz unsuru düşünüp kurallar içine ekledik. Cihaz konusunda mağduriyet yaşanmaması için kurallar olusturduk. Ve mekan olarak burada doğacak hiçbir olumsuz durumdan sitemiz mesul tutulmasın diye, kabul ediyorum yorumunu artırıyoruz. Okuduğundan emin olalım ki, yarın birgün bu forumda cihaz bölümünde ben mağdur oldum diyemesin.
Daha açık sözlü ve dürüstçe anlatım olamazdı herhalde.

Bu bölümü talepler üzerine açtık, faydalı olacağını düşünüyoruz.değerli cihaz ustalarımız var, düşük maliyetli cihaz yapım devreleri paylaşıyorlar, yapan yapar yapmayan yapmaz mantığı ile çalışıyorlar. Bir nevi amme hizmeti. Bukadar açıklama alacağınız başka forum varmıdır onuda bilemedim.

KERASUS

Kullanıcı
ustam bu konu hakkında fazla bir bilgi m yok ama yinede öğrenmekten zarar gelmeyeceğini düşünerek bütün emeği geçen herkesten ALLAH (c.c) razı olsun .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...