Cihaz Bölümüne Katılım Talepleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Usta 2 gundur forumun en altini en ustune kadar tariyorum ama hic bisey yok. bi sekilde uzantilardan girdigimde "Bu sayfayı görebilmek için ya da bu eylemi gerçekleştirmek için yetkiniz yok" mesajini aliyorum.
Kusura bakmayın, daha evvel şartlara uymadığınız için forum görüntüleme kapatılmış. Aktif etmiştim fakat kaydetmeden çıkmışım.
Şuan görüyor olmalısınız.

'BozkurT' Seyir Halinde(Mobil)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
asla bilerek kural çiğnemem (beğendim)

Lütfen Cihaz Bölüm Kurallarını Okuyunuz
http://www.definemekani.com/forum/konular/cihaz-bölümüne-katılım-talepleri.17021/
  • 1-Bu bölüme, Forumda en az 30 mesajı olan üye giriş yapma hakkını kazanır. Ancak; gereksiz mesajlar ile giriş hakkı kazanmak isteyenlerin uygunsuz, anlamsız, gereksiz mesajları silinecektir. Bu tür davranışta bulunan üye uyarılacak, uyarılara rağmen ısrarcı olur ise; süreli uzaklaştırma alacaktır.
  • 7-Bölüme giriş yapacak üyeler bu kuralları okudum, kabul ediyorum diye yorum yazmak zorundadır. Kabul ediyorum ifadesi kullanmayan üyeler giriş yapma hakkına sahip değildir.

gurbetcii

Kullanıcı
Lütfen Cihaz Bölüm Kurallarını Okuyunuz
http://www.definemekani.com/forum/konular/cihaz-bölümüne-katılım-talepleri.17021/
  • 1-Bu bölüme, Forumda en az 30 mesajı olan üye giriş yapma hakkını kazanır. Ancak; gereksiz mesajlar ile giriş hakkı kazanmak isteyenlerin uygunsuz, anlamsız, gereksiz mesajları silinecektir. Bu tür davranışta bulunan üye uyarılacak, uyarılara rağmen ısrarcı olur ise; süreli uzaklaştırma alacaktır.
  • 7-Bölüme giriş yapacak üyeler bu kuralları okudum, kabul ediyorum diye yorum yazmak zorundadır. Kabul ediyorum ifadesi kullanmayan üyeler giriş yapma hakkına sahip değildir.
Kuralları Kabul Ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...