Cin mevzusu | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Cin mevzusu

pelteks

Kullanıcı
Kardeşim malların büyük çoğunluğu tılsım yoksa sahiplidir .Senin nasibinde almak varsa tılsım sahiplenme biter .yoksa dilinle kuş tutsan nasip olmaz . Arkadaş gerekeni söylemiş. Sana bir örnek vereyim sahiplenme ile ilgili .Adamin evindeki altınlardan çeyrek altının birisi döşeme tahtaları arasına kaçmış haberi yok .uzun bir zaman sonra bulmuş. Bu esnada cin bunu sahiplenmiş. Adam alınca çarpılmış. Ilım sahibi hocalara gide gele zor kurtulmuş. Sahibi olduğu altına çöken sahipsiz olanlara hayli hayli çöker yani sahiplenir. Bilmem anlatabildim mi. Herşey nasip.otesi olmaz .Allah nasip etmişse alırsın. Aksi yönde zorla olmaz
Hocam eyvallah,ben de bi tecrübe mi anlatayım...yine kendi yerimde bi ara sondaj vurdurdum 3 metrede mermer gibi kayaya takıldık.sondajcı delemedi gitti.sonra havuza çevirdik işi.2 kamyon toprak çıkarttık.baktık yumruk kadar taş yok toprakta..tabi merak uyandırdı 😀 kepçeden sonra 30 cm de elle kazdığımızda traktör ön tekeri büyüklüğünde ve kalınlığında yuvarlak bi kaya çıktı.güç bela kaldırdık.bi baktık altında 3 tane büyük karpuz gibi yuvarlak dere taşı :) onları da kaldırdık...30 cm altında yemek tabağı gibi yuvarlak kırmızı mermer..üzerinde baklava işareti var :) hurra devam 6mt yi bulduk.testi kırığı ,yavru kurbağa da çıkınca bıraktık...sonra biri beni meşhur bi cinciye götürdü...güya üç harfliler kalbimin temiz olduğunu söylemiş...3 gün ayet oku demişler...başkalarına 20 gün okuturuyorlarmış 😀 okudum gittim yere 3 adım sağa 2 adım ileri git dedi...sonra da senin nasibin yok burda yok dedi :)

biz zaten nasibimize inanıyoruz...Hal böyle oluncada tılsım falan netlik kaybediyor.bu iş nasipse eğer dediğiniz gibi olur illaki...ama bu işlerin hikaye boyutuda çok oluyor.
Ben kendi yerimde nasibimi ararken niye çarpılıyorum :) çok şükür olmadı bu arada

Sana nasip konusunda bir örnek daha vereyim. Sahiplenme ile ilgili kendı yaşadığım bir örnek. Çukurdan mermer aslan kafasını çıkardım.Kafanin Içi değerli metal dolu .çukurun hemen başına koydum kendi elimle .cukura baktım. Tekrar koyduğuna baktım uzaya gitmiş toz oldu 2 sn de uçtu.sahiblenen kaybetti

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Kardeşim malların büyük çoğunluğu tılsım yoksa sahiplidir .Senin nasibinde almak varsa tılsım sahiplenme biter .yoksa dilinle kuş tutsan nasip olmaz . Arkadaş gerekeni söylemiş. Sana bir örnek vereyim sahiplenme ile ilgili .Adamin evindeki altınlardan çeyrek altının birisi döşeme tahtaları arasına kaçmış haberi yok .uzun bir zaman sonra bulmuş. Bu esnada cin bunu sahiplenmiş. Adam alınca çarpılmış. Ilım sahibi hocalara gide gele zor kurtulmuş. Sahibi olduğu altına çöken sahipsiz olanlara hayli hayli çöker yani sahiplenir. Bilmem anlatabildim mi. Herşey nasip.otesi olmaz .Allah nasip etmişse alırsın. Aksi yönde zorla olmaz
Kuyumcular dikkat etsin :)