Cincon İsleri İle Define Bulunmaz..! | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Cincon İsleri İle Define Bulunmaz..!

Reedmann

Kullanıcı
Yıllar önce kardeşimi Bir hocaya götürmüşler O zamanlar küçük Hoca birşeyler okumuş kardeşim elinin içinde görmüş paracıkları Abi tv gibi gördüm dedi büyük büyük paralar vardı dedi Yine yerini bulamadı Kolay değil En güzeli kendi çaban

Kader25

Admin
ustam kaç yıllık konuyu hortlattıyoruz ama sormazsam içimde kalacak uyuyamıcam :) bu varlıklar saniyede dünyayı dolaşıyor dedigin gibi yerin altınada girip cıkıyorda bu malları neden demiyor yerin altına gidebiliyorsa odayı malını neden sayamıyor :) valla kafa almıyor bazı şeyleri
Bu sorunun ilmi ve mantıklı cevabını bilemiyorum.
Ben şöyle bir örnekleme yapiyorum:
Nefes alıyoruz, hava alıyoruz.
Havanın içinde oksijen ve azot da var.
Amma biz ne azotlu nede oksijeni görmüyoruz amma biliyoruz var.
Bu cinconlarda bizim havanın içindeki oksijeni göremediğimiz gibi yerin altındaki mali genelde göremiyorlar...

Toprağın altındaki göçmüş mağaralarda yaşam sürüyorlar, yerleşke kuruyorlar amma yakınındaki mezar odasına duhul edemiyorlar. Sebebini bende bilmiyorum.

Bazıları altından enerji vs.aliyorlar diyorlar. Bunu araştırdım gerçeklik payı hiç yok. Sadece alan koruması yapıyorlar. Kendi belirledikleri alanda hareket edenleri rahat bırakmıyorlar. Onların yerleşkesi olarak bilinen yerlere onlardan musade alınıp girilmeli. Yoksa gücünüz varsa savasirsiniz. Gücünüz yoksa sizi carparlar. 6 ay yatarsiniz.

Bu hikaye bitmez 😀

bahtiyar20

Kullanıcı
Bu islerle ugrasan hocalara sorup ogrendim:
Bunlarin elemanlari YER ALTİNDAKİ malin ne oldugunu gormuyorlarmiş. Yani asagida oda var, odanin icinde sunlar sunlar var diyemiyorlarmiş. Halbuki bu varliklar yerin altina da girip cikabilme kabiliyetlerine sahipler.

Bir baska konuda biraz deginmistim, burada da mevzu edelim insallah,
Bu varliklar ENERJİ YOGUNLUGUNU goruyorlar, yada siz deyin ki olusmuş olan manyetik alani tespit edebiliyorlar. Yada nasil isimlendirirseniz isimlendiriniz fark etmez.

Yani kisaca bu varliklar metale degil minerale diyarli. :))
İsyer inaninin.ister inanmayin, bu benim tespitim.
Dedim ya arazide bunlarla beraber calistim.
Gosterdikleri yerlere baktigimda istisnasiz mineral vardi. Kimi altin kimi gumus isareti verdi. Oda var bosluk var dedikleri yerlerde de mineral vardi.
İslem yaptiklari cogu yere de baktim. Buralarda da mineral vardi. Zaman icinde bana itibar eden 2 kisiyi bu isten vazgecirdim. Simdi ugrasmiyorlar. İyilik yapmak istiyorsaniz araziyi korumaya alin gucunuz yeterliyse, hizmetiniz olsun dedim, kabul ettiler. Sorunlu bir yere gidince telefon ediyoruz "tamam gezin dolasin" diyorlar. Gezip dolasiyoruz iyi oluyor. Yada gidilen yol uzerinde Hes Kodu soran var mi diyoruz, Var yada yok diyorlar. Bunda yanilmiyorlar. Zira bu islemler YERUSTUNDE. Yeralti baska bir alem. :) Mesele yer alti olunca hersey degisiyor.

Eline cubuk alan birisi evde yada arazide -gomulmeden saklanan-altini rahatlikla bulur, buluyor. Amma 40 cm.derinlige gomulen ve uzerinden 1 hafta gecen, altini cubukla bulmak yeni baslayan icin mumkun degil. Bulamaz. Yeralti baska bir alem. :)
Abi kesinlikle ve kesinlikle katılıyorum benden kırk yaş büyük Bir dostum vardı çok Cinci gördüm ama onun kadar derinini görmedim araziyi gitmeden uzaktan orda ne var ne yoksa toprak üzerindeki söyler kayada ki işaretlere kadar hatta yanlızken gittiğimde o bölgede neler yaptığımı neler konuştuğumu varana kadar. Toprağın katmanlarını kaç cm de yumuşayacağını varana kadar ama maalesef sonuç hep hüsran 🙂🙂 yani kimse tavsiye etmem heves edip onlardan yardım almasını, sadece dediğiniz gibi koruma ve bölge temizligi olarak yardım belki olabilir

Son düzenleme: