cinlerden korunma duası | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

cinlerden korunma duası

Cirak

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: cinlerden korunma duası

sana msj olarak gonderdigim dua silahlar icinde atombombasi gibidir manasi 7 seviyedir kotulerin vay haline 19 kez okunur her kotulugu yapana misli ile geri cevirir

Banada yollaya bilirmisin hocam

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

bu konuyla ilgili bölüm olsa o kadar çok dua var ki. Böyle konu aralarında göülmüyor bzen. konular art arda eklenince görünmüyor.
allah ac senden de razı olsun inşaallah

üç harflilerden korunmak ve kurtulmak için sabit bir konu oluşturulursa mükemmel olur! define işi ile uğraşan bir çok kişi üç harfliler tarafından zarar görüyorlar..bu ve bunun gibi bir çok dua ve korunma yöntemleri mevcuttur.bunların hepsini ustalarımız bir çatı altında toplamayı başarırlarsa herkese faydası olur diye düşünüyorum.saygılar sevgiler:)

konuyla ilgilenıyorum,konu başlıgı ilelgili önerilerinizi bekliyorum,
çalkaya ustam sende duayı bir başlık ile yeni konu olarak açarsan faydası olur inş.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Definecilikte en sık karşılaşılan ve en büyük oyunları oynayan cinler İNSANOĞULLARIDIR.

bu insanoğullarının bazıları öyle fena çarparlar ki; hayalleriniz bitmiş, gardınız düşmüş, paranız yolunmuş, emeğiniz çalınmış, kendinizi ve ailenizi darmadağın olmuş, bir batağın içerisinde bulabilirsiniz.

bu insanoğullarında; cinlikte uzmanlaşmış olan grubu; iyi huylu cinler ve kötü huylu cinler olarak 2 sınıfa ayırabiliriz. kötü huylu bir cine denk geldinizse kesinlikle ısrarcı olmayın. bu cinin olduğu, olacağı yerlerden kaçının. kendinizi koruyun kollayın. her türlü maddi manevi alışverişinizi kesin. çünkü bu cinlerin dünyadaki tek enerji kaynağı iyi niyetli insanlardır.

özellikle bir ekip kuruyorsanız birileri ile iş yapmanız gerekiyorsa, dürüst temiz samimi, kendini anlatabilen, nerede yaşadığını, telefonunu, ailesini, cevresini tanıtabilen insanları seçin. çünkü çarpan cinler kendini anlatmaktan kaçınırlar. çarpıldıktan sonrada izni tozunu bulmanız zor olur.

bu kötü huylu cinlerin en sevdiği şeylerden bazıları, yalandır, dümendir, oyun ve tezgahtır, hırstır, benliktir, abartmayı çok severler, hikayeler yazıp dinletmeye bayılırlar, vaad ettikleri şeyleri yapmazlar, paylaşmaktan nefret ederler, sözlerinde durmazlar, bu dünyalarını kurtarmak için savaşırlar, öteki dünyayı hiç düşünmezler bile.
işte size musallat olan bir İNSANOĞLUNDA bu ve benzer huyları gördüyseniz aman haaa uzak durun. bu söylediklerimi hem mizahi olarak yazdım hemde bu cinlerden bu piyasada çok var dikkatli olu diye yazdım. güveninizi kazanmadan iş yapmayın !!!

Son düzenleme:

Kervan07

Admin

harbici ustam ben bunlardan bir kaç tane tanıyorum! peşimde çok dolaştılar bir şeyler koparırız diye!! bu cinlerden korunmanın tek yolu gercek bilgidir.siz siz olun ne olursa olsun hiç bir alış verişi oldu bittiye getirmeyin..zamana bırakın ve hemen arştırma yapın.doğruları öğrenin! harbici ustam çok güzel açıklama yapmış.yazdıklarının hepsi harfi harfine doğrudur.

midyata pirinçe giderken, evdeki bulgurdan olmayın.. saygılar hürmetler

cipskolik

Kullanıcı

Definecilikte en sık karşılaşılan ve en büyük oyunları oynayan cinler İNSANOĞULLARIDIR.

bu insanoğullarının bazıları öyle fena çarparlar ki; hayalleriniz bitmiş, gardınız düşmüş, paranız yolunmuş, emeğiniz çalınmış, kendinizi ve ailenizi darmadağın olmuş, bir batağın içerisinde bulabilirsiniz.

bu insanoğullarında; cinlikte uzmanlaşmış olan grubu; iyi huylu cinler ve kötü huylu cinler olarak 2 sınıfa ayırabiliriz. kötü huylu bir cine denk geldinizse kesinlikle ısrarcı olmayın. bu cinin olduğu, olacağı yerlerden kaçının. kendinizi koruyun kollayın. her türlü maddi manevi alışverişinizi kesin. çünkü bu cinlerin dünyadaki tek enerji kaynağı iyi niyetli insanlardır.

özellikle bir ekip kuruyorsanız birileri ile iş yapmanız gerekiyorsa, dürüst temiz samimi, kendini anlatabilen, nerede yaşadığını, telefonunu, ailesini, cevresini tanıtabilen insanları seçin. çünkü çarpan cinler kendini anlatmaktan kaçınırlar. çarpıldıktan sonrada izni tozunu bulmanız zor olur.

bu kötü huylu cinlerin en sevdiği şeylerden bazıları, yalandır, dümendir, oyun ve tezgahtır, hırstır, benliktir, abartmayı çok severler, hikayeler yazıp dinletmeye bayılırlar, vaad ettikleri şeyleri yapmazlar, paylaşmaktan nefret ederler, sözlerinde durmazlar, bu dünyalarını kurtarmak için savaşırlar, öteki dünyayı hiç düşünmezler bile.
işte size musallat olan bir İNSANOĞLUNDA bu ve benzer huyları gördüyseniz aman haaa uzak durun. bu söylediklerimi hem mizahi olarak yazdım hemde bu cinlerden bu piyasada çok var dikkatli olu diye yazdım. güveninizi kazanmadan iş yapmayın !!!

ah be ustam geçmişi hatırlattın bana ben gördüm bu yazdıklarını yaşadım zamanında okadar samimi dürüstlerdiki bir okadarda inandırıcıydılar uyandığımda iş işten geçmişti malesef:(