Çok Kanallı Taş

saidzeyd

Kullanıcı
Selamun aleykum ustalarım taş üzerindeki oyıklar hakkında değerli bilgilerinizi öğrenmek istiyorum.Allah'a emanet

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

muhterem kardeşim, yatar vaziyette bir hayvana benzetilmiş.
ikinci resimde arka kısımda mihrab benzeri traşlanma var. önüne kaya gelmiş net görünmüyor ama belli.
kanaatim odasının olduğudur. alan içinde yapılacak boşluk tespiti konuyu açıklığa kavuşturur.
sağlıcakla.

saidzeyd

Kullanıcı
Ustalarım Allah razı olsun yorumlarınız la her gün yeni bir bilgi elde ediyorum 1 ay oldu ben bu define işine merak saralı ve ilk bu siteye üye oldum ama inanınki 30 yıllık bilinçsiz kazıcılar tanıyorum sizin sayenizde onlarla konuştuğum zaman kalite farkı ortaya çıkıyor.
Adam 30 yıldır toprak kazıyor taş kırıyor bilinçsizce köstebek gibi sonra bulamadımı ne kadar işaret varsa kırıyor tahrib ediyor ben alamadım benden sora kimse alamasın diye ya kardeşim sen yanlış yoldan gidiyorsun diyende ben 30 yılımı verdim bu işe diyor.:mad:
İyi ki sizi tanıdım:)

saidzeyd

Kullanıcı

muhterem kardeşim, yatar vaziyette bir hayvana benzetilmiş.
ikinci resimde arka kısımda mihrab benzeri traşlanma var. önüne kaya gelmiş net görünmüyor ama belli.
kanaatim odasının olduğudur. alan içinde yapılacak boşluk tespiti konuyu açıklığa kavuşturur.
sağlıcakla.
Ustam bu alanlar sit alanına girirmi boşa zaman harcamayalım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sit vasfına haiz bir konumda değil. rahatlıkla kazı izni alabilirsin ama önce tespit etki boşuna masraf etmeyesin. bir üyemizin boşa emeği bizleri de üzer. sit alanları ile ilgili konu mevcut incelemeni öneririrm.
ALLAH sendende razı olsun. sağlıcakla.

saidzeyd

Kullanıcı

m.tç.i

Kullanıcı
kanal gibi görünen oyukların arasında kalan üçgenlerle daha çok ilgilen zaten 10 mtreyı geçmez uzaklıgı ve çevrede oyma ara bu belırttıgım ölçu çevresınde