Cubuk Ile Denedim

turgay53

Kullanıcı
Ustalarim gecen bir yazi okudum eskiden suyu ve boslugu bulmak icin agac dali kullaniliyomus Y ve V seklinde suyu ve boslugu bulmak icin seftali ve ceviz dali kullaniliyomus hatta altini bulmak icinde zeytin dali ve sogut kullaniliyomus hatta amerikada bu yontemi kullanan varmis bende merak ettim dusundum eger zeytin dali altina gidiyosa cekirdegide ise yarar dedim ve cubuklarimla kucuk denemeler yaptim ikiser tane cekirdegi avucuma koydum cubuklarida aldim ve bir yere altin kaplama kucuk yuzuk koydum diger yana gumus kolye yuzukler koydum ve baska yerede metal koydum ve evin salondan tuttum cubuklarimi ister inanin ister inanmayin direk beni getirip nokta ettigi kaplama yuzuk oldu bunu birkac kere tekrarladim sonuc degismedi zeytin cekirdeklerini birakip tuttum boslu gosterdi cunku evin alt kati oda idi bir gumus yuzuk alip oyle denedim bu sefer gumuslere getirip noktaladi cok sefer denedim sonuclar hep ayni cikti bu konu hakkindasizler ne dusunursunuz ustalar insallah disardada test edecegim yakinda saygilar

Hemera cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Dışarda denerken
Senden habersiz başka biri
Bu metalleri saklasın öyle dene
Koley gelsin

gıral

Vip Üye
Dut ve fındık ağacından çatal çubuk yapıldığını duymuştum fakat senindediğini yeni okudum hayırlısı İnşallah

METİN

Kullanıcı
Metal çubuk kullanmanın temel çalışma prensibi frekans ve manyetik alan üzerinedir. Gözümüzle gördüğümüz bütün atom kütlesi manyetik alan oluşturur toprak üstü ve toprak altı degişmez. Bu manyetik döngü genelde kuzey güney yönündedir. Dal türü çubuklar la metal tespiti hayalden öte bişey degildir. bir istisna hariç kuru dal parçasıyla ancak toprak altındaki ve boşluklardaki hava döngüsü bulursunuz

turgay53

Kullanıcı
Metal çubuk kullanmanın temel çalışma prensibi frekans ve manyetik alan üzerinedir. Gözümüzle gördüğümüz bütün atom kütlesi manyetik alan oluşturur toprak üstü ve toprak altı degişmez. Bu manyetik döngü genelde kuzey güney yönündedir. Dal türü çubuklar la metal tespiti hayalden öte bişey degildir. bir istisna hariç kuru dal parçasıyla ancak toprak altındaki ve boşluklardaki hava döngüsü bulursunuz
Valla dogrudur dediginiz benim o konuda fazla bilgim yok eskiden yas dallar ile sirca parmaktan kucuk olcak diyo oyle dallarla suyu boslugu ve diger madeni bulabiliyolarmis bende merak ettim onu o sekilde ev icinde zeytin kabuklarini kullanarak denedim disarida denicem kar bir kalksin bakacagim ayni tepkiyi alacakmiyim ustamin dedigi gibi benden habersiz saklancak yani sadece okudugumuz bilgiyi paylasmak istedin ve bende dal degil boyle oluyosa buda tepki verir deiye dusundum bakalim deniyip gorecez ne kadar dogru diyolar yazilanlar saygular

turgay53

Kullanıcı
Ustan yazdikkarina gure okudum da sen burda beyninlen cubugu yuruduyorsun arazide usler cok deyisir.
Ersan arkadasim yok okadarda degil beynimle cubugu yonete bilsem baska seylerde yapardim aslinda iyi olurdu tamamen kendi verdigi hareketlerle hareket ettim ben dedigim gibi metin77 ustaminda dedigi yanlis hatirlamyosam benden habersiz saklicaklar birde oyle denicem bakalim sonuc ne olacak bende merak ediyim saygilar bu arada video linkini tekrar attim

turgay53

Kullanıcı
Ustan yazdikkarina gure okudum da sen burda beyninlen cubugu yuruduyorsun arazide usler cok deyisir.
Ersan arkadas arazidede baktim orda oda olduguni ve seklini felan birebir veriyor sadece diger olay icin denemedim onuda denicem insaallah hava bir acip duzelirse