Çubuk Sistemi: Mineral Eleme Kolay Boşluk Tesbiti | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Çubuk Sistemi: Mineral Eleme Kolay Boşluk Tesbiti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metin77

Kullanıcı
Bende haliyle hafif gobek var. Nasil eriyecek. ye ic yat buyuyor. O yuzden ben minerali dert etmiyom. Dikenin de.gulu var dedinecinin de minerali var bence kazin guclenin. saglikta lazim defil mi :D:D

kayzer1915

Kullanıcı
Candemir bu çubuk meselesini acmissin tamam geldin misafirin oldun her zaman yine beklerim sana anlatmak istediklerimi gözle gordun ve yasadin mineral olayında gordun nasıl eledigimide ve herşeyi kaptin faydasinida göreceksin şimdi bu cubuklar kişi tarafından gösterilirse 100de100 sonuç alınır gordun ama yapılışı çok zor olduğunu biliyosun ve bana özel oldugunuda

ersan

Admin
boşluk çubuğu ney usta şiş yöntemi ile doğrumu değilmi diyede test amaçlı yaptık dedim iyi okursan usta anlayacaksın bence şimdi anlayacağın şekilde yazayım L tipi çubuklar varya işte onlarla boşluğun tam noktasını kaçırmadan buluyorum artık önceden kaçırıyordum bulamıyordum yani çok yanılıyordum kayzer ustamızın yanına gittim saolsun ilgilendi yardımcı oldu her konuyu tek tek yardım etti ve evde bahçede deneme değil gerçek arazi konumunda testler yaptık ve işaretli bölgeye gittik ve orada çubuklarla boşluk aradık ve boşluğu kayzer usta buldu ve benim kaldığım memlekette şişle birkaç yer bulduğum oldugundan kayzer ustanın bölgesindede çubuklarla bulduğu yeri şişle kontrol ettim ve bir metreden sonra şiş direk hızlı şekilde indi eşmemiz sorun olacağı içinde arıcıların bölgesindeydik şikayet ederler diye ellemedik kullanmış olduğu çubuklar pirinç bendeki pirinçlerle deniyordum yanılıyordum ve saolsun aynısından banada hazırlamış gönderdin ve şu anda gayet öğrettiği şekilde yapıyorum ve yanılmıyorum
anal;adim ustam saten bir cubuk kulanan boslu cubuklarlan bulamasa baska dencek ne deyem bosluk bulmak en basit bir yuntem bence bende pirinbc cubuk kulaniyorum ama gumus cubuklar ta net tepki veriyor boslukta bana soracak olursan .doguda hic denediniz mi cubuklar nasil birv tepki veriyor tunelerde o da cok uneml;i ustam

wolf81

Kullanıcı
wolf usta inan kendi yapmış olduğum olsa anlatırım elimden geldiğince ama malesef kayzer ustanın yapmış olduğu sistemi olduğundan ben açıklama getiremem kendisi bu konuda çok titiz o nedenle aramız açılır bu konu hakında söz ona düşer
Sende haklısın usta sakıncası yoksa dedim herkesin kendine göre yöntemi vardır tabikide illaki paylaşmak zorunda da değil.Şahsen ben bu forum üzerinden birşeyler öğreniyorum şimdiye kadarda çubuk felan bilmezdim siz ustaların sayesinde birseyler öğreniyoruz yardımcı olan bilgi paylaşan tüm ustalarımızdan Allah razı olsun.Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
herşeyi anladım ustalarım çok güzel bir çubuk olmuş okuduklarım kadarıyla
yalnız bir açıklama yok bir ilgi yok bunun sebebi nedir acaba?
candemir ustam bir konu açmışsınız (mineral eleme kolay boşluk tesbiti) diye ama
bir açıklama yok sitedeki arkadaşlarımız nereden öğrenecek.

kayzer1915

Kullanıcı
Minerali elemek kendi tecruben çubuk yapımı benim tecrubem soyle yapilcak böyle yapilcak desem yapamazsın yapsanda kullanamazsin gerçek arazide bilir kişi olması gerek yaninda

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

candemir

Kullanıcı
anal;adim ustam saten bir cubuk kulanan boslu cubuklarlan bulamasa baska dencek ne deyem bosluk bulmak en basit bir yuntem bence bende pirinbc cubuk kulaniyorum ama gumus cubuklar ta net tepki veriyor boslukta bana soracak olursan .doguda hic denediniz mi cubuklar nasil birv tepki veriyor tunelerde o da cok uneml;i ustam
ersan ustam nasıl doğuda orasını anlayamadım açıklarmısın

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
Minerali elemek kendi tecruben çubuk yapımı benim tecrubem soyle yapilcak böyle yapilcak desem yapamazsın yapsanda kullanamazsin gerçek arazide bilir kişi olması gerek yaninda

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sen hele bir anlat ben anlamasamda kafası
çalışan bu işe emek vermiş arkadaşlar anlıyacaktır
ve bu aşta sizinde tuzunuz bulunur inşallah.

candemir

Kullanıcı
vallah ersan ustam herkez bildiğini ortaya koysa gerçekten çok iyi şeyler çıkarırdık bu zamana kadar ilk sırala rçok iyi gidiyordum şahsıma çok araştırıyordum bulgularımı direk forumda paylaşıyordum yardımcı olma hevesim çoktu malum forumda bağzı gerginliklerden dolayı paylaşım videolarımı bile durdurdum ve paylaşımlar bile yapmıyorum neden dersen ustam sen bilgini koyuyorsun ben bilgimi koyuyorum kayzer usta gibi ustalarımız bilgilerini elinden geldiği kadar açıklıyor ama malesef bu iş 3 beş kişi üzerinde olmuyor bir ortam kurulmuş bu ortamda herkez birbirine destek çıkmalı ama şunuda ekleyim kimse yanlış anlamasın bağzıları aç gözlü olmasındanmı anlayamadım türkiye genelindekileri hep ben çıkarıyımmı diye düşünüyorlarda öğretmiyorlardı anlamadım vallah tek aç gözlülük olmasın buyursun gelsin en kral yerlere götürürüm yeterki dürüs olunması gerekiyor yanlışım varsa afola

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...