D Mi Acaba

Tork

Kullanıcı

Tork

Kullanıcı
Usta ne yönde araştırma yapmalıyım yardimci olursaniz sevinirim

Tork

Kullanıcı

D değil ama işçilikli bir görünümü var. sağda bile kesik bir kanal gibi yer .ama kesin net yoruma bu görüntü haiz değil. ilgilenmeye değer görüyorum.
Usta sizden bir ricam daha olacak.acmis oldugum ters l konusunda Dada sizin yorumumunuzu alabilirmiyim.tskler.

A21MEDLi

Admin
ihtiyar45 ustanın dediğine katılıyorum.
resim net olmakla birlikte D den ziyade,bana ters U gibi görünüyor,bunun bir kaç anlamı var.
oda kapısı,altında veya,tam karşısında taş yığma veya açık kısmını ölç çıkan sonuç kadar sırtını verip ilerle,bu 3 şıktan biri..
+ bunun karşısında U gibi dönen dere varmı??

Tork

Kullanıcı
ihtiyar45 ustanın dediğine katılıyorum.
resim net olmakla birlikte D den ziyade,bana ters U gibi görünüyor,bunun bir kaç anlamı var.
oda kapısı,altında veya,tam karşısında taş yığma veya açık kısmını ölç çıkan sonuç kadar sırtını verip ilerle,bu 3 şıktan biri..
+ bunun karşısında U gibi dönen dere varmı??
Usta dere kenarı zaten.fakat karşısında u yapan yeri yok.

Tork

Kullanıcı
Değerli kardeşim ben söylemekten bıktım tek resime yorum istemeyin diye,neden kayayı bir kaç resimlemiyorsun,burdaki arkadaşların hiç biri falçı değil.Saygılarımla.
Usta bunun 35 metre gerisinde kök boyası işaretler var. aşı avci üstat la gorusurseniz iyi olur benim için. boyalı yerleri alamıyorum.

Tork

Kullanıcı
ustaların benim d dediğim şeklin hemen alt kısmında iki tane kuş gafları üç uca taşıtı gozlemlemdim sizlerde bakarsınız tskler.

Tork

Kullanıcı
böyle bir taşır konuya ne gibi bir anlam katar acaba tşkler.