Daha Önce Böyle Bir Işaret Gören??

alfa36

Kullanıcı
kayanın sağından ve solundan giriş aradık ama yoktu, gittiğimde tekrar fotolarını detaylı çekerim etrafın. burası denize kadar iniyor meyilli kayalık arazi.. fotoğrafta söylemeyi unuttum o delik kolum rahat giriyor ve girişe bakıyor. sanırım alan tarama ile bakmak şart oldu, elimizde yok malesef :(
lz1CXmZ.jpg

cantar

Vip Üye

şaştım kaldım ne yapmamız gerekir tavuğun altındaki yumurtayı almak için tavuğu yattığı yerden kaldırma gerekir yorganın altında ne var merak ediyorsak yorganı kaldırmak gerekir...eskiden balığa giderken kayaları taşları olduğu yerden kaldırıp altında solucan kurt tırtıl varmı diye bakardıkkkkk..taş sanki dere taşı gibi başka yerden getirilmiş gibiiii...diyorum ya şaştım kaldımmm..

alfa36

Kullanıcı
sağol admin. bölge biraz sıkıntılı yaşam mahalli var karşısında......

Yorumlarınızı lütfen daha dikkatli yapınız. Kaçak kazıya teşvik edeci yorumlar forum kurallarına aykırıdır.
Anlayış ıniz için teşekkürler.
Komana

Moderatör tarafında düzenlendi:

wolf_52

Kullanıcı
kayanın sağından ve solundan giriş aradık ama yoktu, gittiğimde tekrar fotolarını detaylı çekerim etrafın. burası denize kadar iniyor meyilli kayalık arazi.. fotoğrafta söylemeyi unuttum o delik kolum rahat giriyor ve girişe bakıyor. sanırım alan tarama ile bakmak şart oldu, elimizde yok malesef :(
lz1CXmZ.jpg
ustalar güzel yorum yapmışlar emklerine sağlık... benimde burda gördüğüm tıkanmış mağra ağazı taşı kaplunbağ forumda betimlemişler.. kaplunbağ ın olduğu yerde su olur .dehliz.. tünel der.. kyurk tarfı öenmlidir yön veriri yoksa kuyruk kafasına bakılr... bacakları gözükmüyorsa şayet bunlar geçerlidir... bu kaplunbağ 2 farklı yap taşından oluşmuş altı kafası zemini başka sırtı yuvası başka yumurtası olma ihtimali hayli yüksek... altını kontrol etmek icap eder... bu resmin sol tarfına doğru geniş açı fotraf gerkirr... büyükçe bri kayanın altından girşi olurr tuzaklıdır genelde... uzak olmaması gerek mağranın tepsinde ayı bakıyorr... muhtmelen bakdığı tarafda giriş varr... buda arka kısmı olsa gerek...

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
alfa36 kardeşim,arkadaşların çizim yaptığı bir iki fotoyu görüyorum sadece. paylaşımlarındakilerin hiç birini açamıyorum nedense. o görüntülerde bir kaç farklı noktalar görünüyor.
ancak paylaştıklarını ,masa üzerine kaydederek tekrar yüklenirse ancak görebilirim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ustamız sağ olsun. ş,imdi görünüyor. biraz acele çizdim ama anlayacağını umuyorum.merak ettiğin sanırım burası. diğerleride zaten ağır.
iki küçük oyma iki mezar. iki baş ve iki büyük oyma , yönlerini bile veriyor. bazı da detaylar. onlara hiç takılmadan ,mezarlar harici karşılıkları kaya ile bağlantılı.iki ayrı giriş. korkum tünelli olabileceği yönündedir. açıktan zemini görecek şekilde varsa paylaşırsın. eğer boşluk tespiti yapabilirsen zaten tespitini kolay yapabilirsin.