Daha Önce Hiç Görmediğim Işaretler

Kaan037

Kullanıcı
img-20170101-wa0051.jpg

img-20170101-wa0049.jpg

img-20170101-wa0036.jpg

img-20170101-wa0035.jpg

img-20170101-wa0034.jpg

img-20170101-wa0032.jpg

img-20170101-wa0031.jpg

img-20170101-wa0043.jpg

wolf_52

Kullanıcı
sondan 3 cü ve 4 cü resim balık, kuyruk tarafı ve kafa tarfı yönlerini tam olarak resimlermisinz kuyruk tarfında müjdesi duryormu bakalım kafa istkameti havya mı bakıyor??? bakdı tarfda yöde yukarıya doğru resimleyin görelim, zirvesine çıkdızmı buranı ??kilise maasdır gibi duryor genel olarak lakin haç göremedim...

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
2016-12-22-205120-d72ff-b1156.jpg

Kaan kardeşim, burada oda mezarı mevcut. belki birden fazla. şurası demiyorum. kaya yapısının içinde ayni tarz yerler olduğu için yanılma olsun istemeyiz. imkan varsa,sol kısım ve soru işareti koyduğum yerin netleşmesi için pikseli yüksek makina ile çekilmesinde fayda var.
diğer resimler çok yakın olmuş. bunları da kayanın toprakla birleştiği yerleride görebilecek şekilde geniş açılı çekilmesi gerekir. birde burada dere vs. ne kadar yakınında. biraz çevresel olarak önce geniş bir alanı inceleyerek ,dikkat çeken noktalarıda belirlemek,mümkünse boşluk ve maden tespiti yapmak ,olmazsa görüntüleyerek bilgilerle beraber paylaşmak gerekir. çünkü olayları belli mesafeye gider. burada baş , kuyruk sol çapraz gibi ifade ederiz,,sen onu arazi üzerinde oturtamayabilirsin. onun için göle düşen taşın daire çizerek genişlemesi gibi geniş bir alan incele ve kaya tümsek setli yerleri ,belki bunlarda murç izi vs de olabilir.oraların buraya yönünün mesafesini belirterek paylaşman yararına olur. selametle.

Kaan037

Kullanıcı
sondan 3 cü ve 4 cü resim balık, kuyruk tarafı ve kafa tarfı yönlerini tam olarak resimlermisinz kuyruk tarfında müjdesi duryormu bakalım kafa istkameti havya mı bakıyor??? bakdı tarfda yöde yukarıya doğru resimleyin görelim, zirvesine çıkdızmı buranı ??kilise maasdır gibi duryor geel olarak lakin haç göremedim...
sondan 3 cü ve 4 cü resim balık, kuyruk tarafı ve kafa tarfı yönlerini tam olarak resimlermisinz kuyruk tarfında müjdesi duryormu bakalım kafa istkameti havya mı bakıyor??? bakdı tarfda yöde yukarıya doğru resimleyin görelim, zirvesine çıkdızmı buranı ??kilise maasdır gibi duryor geel olarak lakin haç göremedim...
wolf_52 ustam öncelikle yorumunuz için teşekkürler malesef uzak çekim reimler yok bunları bi arkadaş çekmişti ama bir dha gittiğimde bölgeye ben uzaktan resimleri de çekicem saygılarımla

Kaan037

Kullanıcı
2nci resimde gorunene yer magarami yoksa acilan yermi birde resimleri uzaktanda cek bu şekilde net belli değil.
BABACONDA ustam öncelikle yorumunuz için teşekkürler haklısınız resimler net değil bir dahaki gidişimde dha net resimler atacağım saygılarımla

Kaan037

Kullanıcı
2016-12-22-205120-d72ff-b1156.jpg

Kaan kardeşim, burada oda mezarı mevcut. belki birden fazla. şurası demiyorum. kaya yapısının içinde ayni tarz yerler olduğu için yanılma olsun istemeyiz. imkan varsa,sol kısım ve soru işareti koyduğum yerin netleşmesi için pikseli yüksek makina ile çekilmesinde fayda var.
diğer resimler çok yakın olmuş. bunları da kayanın toprakla birleştiği yerleride görebilecek şekilde geniş açılı çekilmesi gerekir. birde burada dere vs. ne kadar yakınında. biraz çevresel olarak önce geniş bir alanı inceleyerek ,dikkat çeken noktalarıda belirlemek,mümkünse boşluk ve maden tespiti yapmak ,olmazsa görüntüleyerek bilgilerle beraber paylaşmak gerekir. çünkü olayları belli mesafeye gider. burada baş , kuyruk sol çapraz gibi ifade ederiz,,sen onu arazi üzerinde oturtamayabilirsin. onun için göle düşen taşın daire çizerek genişlemesi gibi geniş bir alan incele ve kaya tümsek setli yerleri ,belki bunlarda murç izi vs de olabilir.oraların buraya yönünün mesafesini belirterek paylaşman yararına olur. selametle.

IKIZCELİ ustam öncelikle yorumunuz için teşekkürler yer çok karmaşık görünüyor resimlerden arkadşlar dere vs. çok uzakta diyor bu alana yürüyerek oldukça uzun bir mesafede gitmişler bi de ben gideceğim daha ayrıntılı resimler paylaşacağım saygılar

Kafkaslı

Vip Üye
eğer bu işaretler sonradan yapma işaret deyilse sen malzemenin yanındasın çok iyi bir desteğe ihtiyacın var ayrıca her işaretin çok matamatiksel hesapları var bunu hatırlatırım buradaki çok değerli ustalar var onlar sana bilgi verecektir

Kaan037

Kullanıcı
eğer bu işaretler sonradan yapma işaret deyilse sen malzemenin yanındasın çok iyi bir desteğe ihtiyacın var ayrıca her işaretin çok matamatiksel hesapları var bunu hatırlatırım buradaki çok değerli ustalar var onlar sana bilgi verecektir
hattap hocam valla balık resminin çizgileri çok nizami gibi gelmedi yani bir işaret bu kadar antisimetrik olabilir mi? ben pek güvenemiyorum o yüzden ustalara soruyorum

mguleryuz

Kullanıcı
ustam yerin güzel nasibinde varsa Allah yardım eder ekmeğini alırsın inş