DEFİNE belgeleri paylasım havuzu!

KANAS_USTA

Admin
Degerlı dostlarım forumlarda sımdıye kadar hıc talepte bulunmadım ılk kez bır talepte bulunuyorum eee hep uyelerımız talepte bulunacak degıller ya :) !

sıte uyesı kardeslerımden rıcam;

pıyasada bulunan eşkiya belgelerı HARİÇ,
kendısı ıcın bır anlam teskıl etmeyen belgelerden, elimizde bulunan gömü varlıgına daır, defıne amaclı yazılmıs her ne kadar BELGE, DÖKÜMAN var ıse bızımle paylasmalarıdır.
paylasımlarımızı bu konuya eklemenızı rıca edıcem. şimdiden katkıda bulunan kardeslerıme kalbı tesekkurlerımı sunarım.

ılk ve ınsallah son rıcam budur !

Moderatör tarafında düzenlendi:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: DEFİNE belgeleri paylasım havuzu!

s.a

guzel proje kanas ustam.uyelerimiz sormadan ben sirayim.bu belgeler paylasim amaclimi sergilencek yoksa bu belgelerin cozumundemi yardmci olucaksnz.

saygilar

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

güzel fikir ben hazırım bizim belgelerin coğu piyasada yok olanlar belli bunlarda sahte yeri buldubmu iş tamam kanas ustam kendine bir iki depo hazırlasan ıyi olur

KANAS_USTA

Admin

Çalkaya kardeşim, bir türlü göremedik birikimini yine sözde kalmasın inşallah;)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

çok isabetli bir istek bu. forumun amacı paylaşmak. (buna belge de dahil) paylaşıma açık olmak. yanlız iş define avına geldimi. işaret kırıcılık mantığı gibi hareket ediliyor. bana yar olmuyorsa kimseye olmasın. ben elindeki orjinal belgeyi karmaşıklaştırıp tanınmaz ve malı bulnmaz hale getirenini de gördüm. maksadı ben bulmuyorsam paylaştıklarımda bulmasın. her kez küreği boşa sallasın istiyorlar.

kimisi de işaret altında para olduğuna inandırmış. maksadı işaret kırdırmak. böylece ana mallar sapasağlam yıllardır korunuyor. yerini bilen zaten biliyor. bizde dağ bayır ara allah ara ki bulasın.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

harbici kardeş biraz dolaş ciğerlerin acilsın benzinle çalişmıyorsunya

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

giresun şebinkarahisar kalesinden kaçan bir gurup ermeni kuşatmayı yarıp oradan kaçmişlar emanetleri balcanaya bir mezara arı kovanları icine koyup saklamışlar 30000 beşibiryerde

samsun 19 mayıs kazası yörükler beldesinde bir kadın evliya var sahte mezar olup yakınında suya gömülmüş tarihi hamam vardır türbede çok önemli emanetler bulunur

kastamonu cide malyan köyünde putlu mağaravar burada altın sapan var

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

harbici kardeş biraz dolaş ciğerlerin acilsın benzinle çalişmıyorsunya

benzinle çalışmıyorum ama ustam. aradıklarımı bulamayınca gaz kesiyor. donakalıyorum. bu gün yine aynı oldu. neye niyet neye kısmet usulü. türbeler mevkiisini uzaktan da olsa görebildik. şişeli babanın şişeleri çok uzun zamandır ona emanet ettiğimiz gibi duruyor. bugün gidelim de emanetimizi alalım dedik. allah gözlerini doyursun heryeri tarla yapmış köylüler. şişeli babanın ordada hava iyi diye çıkmışlar köylüler tarlaları ile uğraşmaya. oraya bakamadık. yalnız sana gel dedim gelmedin. burayı bize gezdirende köy yolunda 90 km hızla gidiyordu. içinde oturduğum arabadan başka bişey göremedim protesto bahsedilen mevkiilerdende hiçbir haberleri yok :confused: daha itinalı seçimler yapma zamanıdır. bu arada kurcala bakalım şu kara kaplı defterini ışıklı mescit yada türbe. maşatlığın içinde. geceleri ışıklar yanıyormuş. kendiliğinden. ayrıca içini de kimse temizlemezmiş. ama içi çok temizdi. bak bakalım neymiş sebebi hikmeti? resimleri de birazdan yeni açtığım konuda gelicek

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

yeniçerileri 2.mahmut istanbuldan çıkarıp isyanı bastırınca bir gurup yeniceri çaldıkları altınlarla 3 gemi ile epiyeye gelip gelivera deresine doğru yol alıp emanetleri koyacak yer bulurlar burada isyan cıkar çatışmada coğu yeniçeri birbirini kırarlar sebebi malın yerini bilenleri ortadan kaldırmaktır geri kalanlar harita yapıp oradan kaçarlar yıllar sonra emekli bir albay buraya gelir bir kişi ile buradaki işaretleri bulur sonra almaya geliriz der ve tlf verir 2 ay sonra gelmeyince bizimki arar adam ölmüştür 3 gemi altın hala alınmayı bekliyor

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

sivas su şehrinde bir yerde 52 kazan para gömülüdür buradan göçen ermeniler bir kaya üzerine güllü haç ve cok sayıda yılan yaparlar bu muhite emanetleri koyarlar ve giderler biz burayu bulduk 25 ten fazla yılan resmini bizzat ben çektim ayrıntılı bilgi olmadığı için alınmayı bekliyor mehmet .... ve ekibi çok kovaladı ama bir şey olmadı

Moderatör tarafında düzenlendi: