define de sahtekarların yüzü | Define işaretleri ve anlamları

define de sahtekarların yüzü

UFUK

Kullanıcı
gündüz t v izleme şansı olan arkadaşlar müge ANLI denen bir bayanın yaptıgı bir proğram varmış burada define konusu işleniyormuş işin içinde dolandırıcılık ve kayıp insanların oldugu bir konu imiş ben izleyemiyorum izleyen olursa siteye yazarsa iyi olur bilgilleniriz.

impossibleman

Kullanıcı
Cevap: define de sahtekarların yüzü

Hoca diye birine ait 3 heykel varmışda, ayrıca 2 gencin hissesi varmış heykellerde. Kaybolan adam ve onun bir arkadaşı alıcı bulmuşlar 1.5 trilyona (eski para ile) Adam kaybolmuş. Arkadaşıda borç para verdim ben yardımcı oldum diyor. Saçma işler. Usandım bakmıyorum ben artık.

UFUK

Kullanıcı
Cevap: define de sahtekarların yüzü

Hoca diye birine ait 3 heykel varmışda, ayrıca 2 gencin hissesi varmış heykellerde. Kaybolan adam ve onun bir arkadaşı alıcı bulmuşlar 1.5 trilyona (eski para ile) Adam kaybolmuş. Arkadaşıda borç para verdim ben yardımcı oldum diyor. Saçma işler. Usandım bakmıyorum ben artık.

ben konuyu izleyemedim bu malum bir dolandırıcılık meselesi ancak ankara amasya yozgat sarıkaya hasbek üçgenin de dönen malum olay ankara ve civar illerde çarpılan çok arkadaşlar isimleri bende gizli olan bir ekip aman dikkat bir birimizi uyaralım.silah?silah?silah?silah?silah?silah?silah?

TEVFiK

Vip Üye
Re: Cevap: define de sahtekarların yüzü

ben konuyu izleyemedim bu malum bir dolandırıcılık meselesi ancak ankara amasya yozgat sarıkaya hasbek üçgenin de dönen malum olay ankara ve civar illerde çarpılan çok arkadaşlar isimleri bende gizli olan bir ekip aman dikkat bir birimizi uyaralım.silah?silah?silah?silah?silah?silah?silah?
silah?silah?silah?S.a. Sayın Ustam Birde Manisa var silah?silah?silah? Böyle Sahtekarlıklardan Allah C.C. Saklasın İnşallah bende duydum ama malümünüz hastanede olduğumdan dolayı bende seyredemedim.
Saygılarımla.;)

UFUK

Kullanıcı
Cevap: Re: Cevap: define de sahtekarların yüzü

silah?silah?silah?S.a. Sayın Ustam Birde Manisa var silah?silah?silah? Böyle Sahtekarlıklardan Allah C.C. Saklasın İnşallah bende duydum ama malümünüz hastanede olduğumdan dolayı bende seyredemedim.
Saygılarımla.;)

ustam geçmiş olsun haberim yoktu sizmi hastasınız sizin manisa dakiler vanlıdır onlar sahte para işi yaparlar tekrar geçmiş olsun.çiçek sanaçiçek sanaçiçek sanaçiçek sana

TEVFiK

Vip Üye
Re: Cevap: Re: Cevap: define de sahtekarların yüzü

ustam geçmiş olsun haberim yoktu sizmi hastasınız sizin manisa dakiler vanlıdır onlar sahte para işi yaparlar tekrar geçmiş olsun.çiçek sanaçiçek sanaçiçek sanaçiçek sana
Allah C.C. Razı Olsun Sayın Ustam Babam 25 gündür yoğun bakımda
keşke ben hasta olsaydım'da babam hasta olmasaydı :( Şuan bile hastanedeyimallah c.c
Saygılarımla.;)

Son düzenleme:

UFUK

Kullanıcı
Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: define de sahtekarların yüzü

keşke ben hasta olsaydım'da babam hasta olmasaydı :( Şuan bile hastanedeyimallah c.c
Saygılarımla.;)

geçmiş olsun ustam üzüldüm allah c.c ŞİFASINI VERSİN.

impossibleman

Kullanıcı
Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: define de sahtekarların yüzü

Saygılarımla.;)
Rabbim Şifa verir inşaallah ustam.