Define Işareti Mi Yorum | Define işaretleri ve anlamları

Define Işareti Mi Yorum

Mehmet1234

Kullanıcı
Merhaba abıler böyle bırseyle karşılaştım ve yorumlama konusunda sıkıntı yasıyorum yardımcı olabılır mısınız? Şimdiden teşekkürler..

Ekli dosyalar

• 165D5E1C-F1A7-466B-AE9C-94FB8CFE7CA0.jpeg
    165D5E1C-F1A7-466B-AE9C-94FB8CFE7CA0.jpeg
    389.2 KB · Görüntüleme: 55

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Mekanımıza hoş geldin @Mehmet1234 ustam
Konunuzu uygun bölüme taşıdım
Konu başlığınıza ufak ekleme yaptım
İyi forumlar

Fotoğraf yetersiz
Başka fotoğraf var ise
Konunuza ekleyiniz ve
Çevre hakkında bilgi veriniz
Bu şekilde ustalarımız daha iyi
Yardımcı olacaktır

Lütfen
Forum kurallarını okuyunuz

Mehmet1234

Kullanıcı
Merhaba , maalesef elımde sadece bu fotoğraf var şimdilik benjm sormak ıstedıgm üstadlarıma taşın üstünde ne gördüğünüz ve bunu bı işaret olarak kabul edebılır mıyız bıraz deforme olmuş o yüzden dıyorum .. teşekkürler sımdıden

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Mehmet ustam Bu taş üzerinde herhangi bir murç izi göremedim gayet doğal duruyor belki farklı açılardan resimler olsaydı farklı değerlendirmeler olabilirdi buradan şüphelenmeni gerektirecek mutlaka haklı sebeplerin vardır ama eksik malumat eksik resim olunca olmuyor konunu zenginleştirme gayreti ni göstermelisinki zenginleşesin inşallah...

TEVFiK

Vip Üye
Selamunaleyküm öncelikle sitemize hoş geldiniz der sizede iyi forumlar dilerim.
Evet benim hayel görme yeteneğim biraz fazla olduğundan ben bu kayada 1 yılan ve aşağısında bulunan yere bakıyor derim
tabii diğer Ustalarım ne derler bilemem.Saygılar

Ekli dosyalar

• 165D5E1C-F1A7-466B-AE9C-94FB8CFE7CA0.jpeg
    165D5E1C-F1A7-466B-AE9C-94FB8CFE7CA0.jpeg
    708.5 KB · Görüntüleme: 38

Mehmet1234

Kullanıcı
Mehmet ustam Bu taş üzerinde herhangi bir murç izi göremedim gayet doğal duruyor belki farklı açılardan resimler olsaydı farklı değerlendirmeler olabilirdi buradan şüphelenmeni gerektirecek mutlaka haklı sebeplerin vardır ama eksik malumat eksik resim olunca olmuyor konunu zenginleştirme gayreti ni göstermelisinki zenginleşesin inşallah...
Dogru dıyosunuz hocam farklı acılardan da fotoğraf cekılmesı gerekıyordu yakın zamanda tekrardan fotoğraf cekıp yorumlamanız acısındansı
Selamunaleyküm öncelikle sitemize hoş geldiniz der sizede iyi forumlar dilerim.
Evet benim hayel görme yeteneğim biraz fazla olduğundan ben bu kayada 1 yılan ve aşağısında bulunan yere bakıyor derim
tabii diğer Ustalarım ne derler bilemem.Saygılar
hosbuldum tevfık ustam . Bu ısaretın yakınında bı dere var ben yılan dıye anlandırdıgınız cızımı dere dıye düşünmüştüm ben kıvrım yaptığı üç noktada ok işareti gördüm bı de dıkkatlı bakınca bı ayı pençesı gördüm. Ana net olmayışından dolayı degerlı üstadlarımın goruslerını almak ıstedım..

yoksul

Kullanıcı
yılanın baktığı yerde ne var deremi var yol mu var söylersen ve sana yakınsa yardımcı olmaya çalışayım bildiğim kadar

Mehmet1234

Kullanıcı
yılanın baktığı yerde ne var deremi var yol mu var söylersen ve sana yakınsa yardımcı olmaya çalışayım bildiğim kadar
Yakınlarda bı dere var tam mesafe ne kadardır bılmıyorum ama 300-400 metre falandır. Yakınlıktan kastınız nedır acaba ? Teşekkürler yardımınız ıcın ..

• Beğen
Tepkiler: Woo

MAVRAN

Super Moderatör
@Mehmet1234 kardeş öncelikle aramıza hoş geldin, dilerim hakkında hayırlısı olur.
Bende ustalarımla aynı fikirdeyim tek resim ve az aydınlatıcı bilgi dolayısı ile size doğru yorumu yapmamızı engelliyor. Bu şekilde yapacağımız her yorum sizi yanıltır kardeşim.
Tevfik ustam yorumda bulundu ancak herkesin kalp gözü onun gibi açık değil neylersin :D

yoksul

Kullanıcı
Yakınlarda bı dere var tam mesafe ne kadardır bılmıyorum ama 300-400 metre falandır. Yakınlıktan kastınız nedır acaba ? Teşekkürler yardımınız ıcın ..
yılanın gördüğü yer yakınlık mesafem uzaklığı çok önemli değil yılanın görmesi önemli.Gördüğü yol da olabilir.Mağara büyük bit kaya ,farklı bir ağaç da olabilir ama yılan görecek orayı