Define kaşık işareti | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Define kaşık işareti

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
sunaklar mezar diyor yalnız 3 cü resimdeki el yapımıysa çevresinde küçük tepecik veya tümsek olan yer ara mesafe50m de olabilir 100 veya daha uzunda olabilir araştır

Canaba

Kullanıcı
derinlik konusunda birşey diyemem
Diger resimlerdeki işaretler hakkında bilginiz varmıdır ustam
Tarlada kaya yığınları görüyorum bunlardan o yerde çok var mı, lütfen inceleyin büyüklükleri aynı ölçüler yakın mı.
Tarlanın üstü düz kaya işaretlerin karşısı resmi çektiğim yer dereden yükseliyor tepeye dogru kayalık bölgeleri var hatta bi kaya üstündeki taş resmi yani top gibi yuvarlak kaya vardı kırmaya calışmıştım kırılmadı resimde belli orası tarla içinde kayalık 4 5 tane tarla içinde bölge bölge kayalıklar var işaretlerin bazılarıda büyük bazıları kücük hepsini cekmemiştim

Canaba

Kullanıcı
derinlik konusunda birşey diyemem
Diger resimlerdeki işaretler hakkında bilginiz varmıdır ustam
Tarlada kaya yığınları görüyorum bunlardan o yerde çok var mı, lütfen inceleyin büyüklükleri aynı ölçüler yakın mı.
Tarlanın üstü düz kaya işaretlerin karşısı resmi çektiğim yer dereden yükseliyor tepeye dogru kayalık bölgeleri var hatta bi kaya üstündeki taş resmi yani top gibi yuvarlak kaya vardı kırmaya calışmıştım kırılmadı resimde belli orası tarla içinde kayalık 4 5 tane tarla içinde bölge bölge kayalıklar var işaretlerin bazılarıda büyük bazıları kücük hepsini cekmemiştim
sunaklar mezar diyor yalnız 3 cü resimdeki el yapımıysa çevresinde küçük tepecik veya tümsek olan yer ara mesafe50m de olabilir 100 veya daha uzunda olabilir araştır
Hocam alanı cok karışık eski dere dibi tepesel bölgeleri var ama cok eski bi yer eskiden cok fazla büyük su akardı ara ara yagmurlu zamanlarda

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Canaba sitemize hoş geldiniz.

Kader25

Admin
Kaşık değil.
Mezar ve mahzenle alakalı işaretlemeler sözkonusu.
Sunum ve fotoğraflama eksik olmuş malesef.