Define Tılsım Kargalar Kasa Kaya | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Define Tılsım Kargalar Kasa Kaya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Teşekkür ederim sayende gezmis kadar olduk...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli katdeşim hakaretlerinizi geri almanı rica ediyorum ben o cümleleri teşekkür manasında yazdım alaya alma manasını çıkarmanıza çok üzüldüm doğrusu biz hamdolsun kime nasıl davranilacağını biliriz siz sitemizde gayet seviyeli paylaşımlar yapan bir kardeşimizsiniz yanlış anlamanıza sebebiyet veren cümlerimden dolayı çok üzüldüm özür dilerim ...

gıral

Vip Üye
Mevzu nedir usta .Burada herhangi bişe yok Lacivert24 ustamız gayet samimi ve içten biyaklaşımda bulunmuş.

arkeolive

Kullanıcı
Önemli değil ustam ayrıca hatırlatayım benim işim bu ve bu benim hobim değil sadece bu işi yapıyorum ve işlemlerimin hepsi resmi ruhsatlıdır sayende gezdik derken gerçekten bende üzüldüm ve kırıldım yani ben bu forumdan baska hiçbiryerde bunları paylaşmıyorum sizlerle elimden geldigince yardımlasmak istemiştim ama bu cevap gercekten bana cok alaylı geldi ilk basta boyle dusunmemistim fakat bir kac kisi soyleyince farkina vardım neyse sorun değil

SerdenGecti63

Vip Üye
Ustalarım sizler olgun insanlarsınız. Size güzel sohbetler yakışır. Ama bazen cümleler yanlış anlaşıla biliyor. Lacivert Ustamın art niyetle yazdığını düşünmüyorum. Çünkü burdaki Ustalarımız çok seviyeli insanlar. Sizde öylesiniz. Paylaşımlarınız ne kadar ciddi biri olduğunuzu gösteriyor. Emek edip bizlere sunuyorsunuz. InsAllah burdan gitmezsiniz. Iyi Forumlar dileğiyle saygılar.

alitas

Kullanıcı
Önemli değil ustam ayrıca hatırlatayım benim işim bu ve bu benim hobim değil sadece bu işi yapıyorum ve işlemlerimin hepsi resmi ruhsatlıdır sayende gezdik derken gerçekten bende üzüldüm ve kırıldım yani ben bu forumdan baska hiçbiryerde bunları paylaşmıyorum sizlerle elimden geldigince yardımlasmak istemiştim ama bu cevap gercekten bana cok alaylı geldi ilk basta boyle dusunmemistim fakat bir kac kisi soyleyince farkina vardım neyse sorun değil
Sen Bi azılı sahtekarsın Denizhan denilen gerçek ismi neysen bilmiyorum. Ama burada adam varmış adam mış gibi muhattap alınan sen çok büyük Bi sahtekarsın. Bunu görenin yüzüne tükürmesi yeterlidir!!

ATU-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Noluyor burda anlamadım
@arkeolive usta ve
@alitas usta sizden ricam
Mekanı ilgilendirecek bir konu ise
Meselenin içeriğini özelden iletmenizdir

Mekanda
Saygı sevgi hürmet her şeyin önündedir

Mekanda hiç kimse
Bir başkasına hakaret edemez
İmada dahi bulunamaz

Hiç kimse bir diğerinden üstün değildir
Özelde yaşamış olduğunuz sorunları mekana taşımayınız

Forum kurallarını okuyunuz

Konu tarafımca kilitlenmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...