Definenin sırrı | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Definenin sırrı

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: Definenin sırrı

harbici dostum bu iş beni bayağı meşgul edip duruyor ama ALLAHIN izni ile kanas usta sözünün eridir gerisi bizim işimiz

beyazkartal

Kullanıcı

filim gibi herhalde saka yapiyorsunuz bana hic inandirici gelmiyor adamlar okadar koy kasaba soymuslar hepsini yanlarinda goturmeleri imkansiz hadi goturduler diyelim diger koy ve kasabalardan aldiklarini nerelerine koyacaklar mumkunmu bence guzel bir hikaye yazmissiniz okuduk eylendik sirada ne var

EKE

Kullanıcı

kardes ustanın alıntısını yanlıs anlamıssın hepsı bıyerde denılmıyor gomulen veya saklanılan yerdekı işaret benzetmeleridır dıyor konuyu tekrar okumanız yararınıza olacaktır

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
Ust

Son derece faydalı bir konu olmuş
Asi ustam yine döktürmüşsün tşk...

Şahsım adına bu güne kadar yaptığım gözlem ve çözümlemelerde belgelerde geçen en ufak bir bilgi kırıntısıyla örtüşen emare görmedim...
Asi ustanın yazısının doğru olabileceği kanaati var bende...
Çünkü kayıtlar hep şifreli ve bence hepsi olsa olsa orta ölçekli bir ilçe sınırları kadar bir alanda olmalı...

Bugüne kadar eşkiya belgelerini çözmel için hiç uğraşmadım içimden özel bir istek gelmedi...
Ama çözülmeyecek hiç bir belge yoktur inşallah..
ustam sizin armut ağacıyla ilgili yazınızı okudum. Defne konusunda emek harcamış uzman biri oldugunuz aşikar sizden ricam. Bide farklı ağaçlarla ilgili yazmanız isterim.örneğin kara dut meşe ardıç vs. Benim gibi bu işe gönül vermiş arkadaşlara faydali olabileceği kanaatindeyim teşekkür ederim.