Degerli Admin Necat | Define işaretleri ve anlamları

Degerli Admin Necat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Bizim açtıgımız konulardan Sen ne anlıyor niçin Konulara kilit vuruyorsun biz Seni Anlayamadık. Allaha Havale eder bir daha yazı yada konu açmayacagımızı bilmeni isteriz. Allah iyiligini versin Senin.
Hayat dedigin Şeyde Sakınacak şeyleri bilmeyip Üç beş Kelâm yazıdan korkanlar bilsinki ; Form sitesi suçlu degildir yazdıgım hiç bir şeyden Her yazdıgımın Mesuliyeti bana aittir. Bundan ötürü Degil IP adresim ne istenirse açık adres telefon dahi benden isteyiniz. Necat hiç mesul degildir. Onun Mesul oldugu, Site Form düzeniysede biz bunuda gözettik.

Hakkınızı Cümleten Helal ediniz Hayırlı Ramazanlar.

Son düzenleme:

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Hakkınızı Helal edin Necatta suç yok buraya kadarmış Onada küsüp darılmam. Kendince sebebleri vardır.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bizim açtıgımız konulardan Sen ne anlıyor niçin Konulara kilit vuruyorsun biz Seni Anlayamadık. Allaha Havale eder bir daha yazı yada konu açmayacagımızı bilmeni isteriz. Allah iyiligini versin Senin.
Sedegor ustam neden kilitlendiğini her seferinde yazıyorum. Yazdığım gerekçeye bir itirazınız veya yanlış yaptığımı düşündüğünüz kısmı konusunu her zaman yazabilirsiniz. Kilit nedenini açıkça yazdım, yazdıklarınızı sizde gözden geçirip açtığınız başlığa uygun ne yazmışsınız lütfen bana gösterin. İnsanız hata yapabiliriz ve özür dileyerek hatayı ortadan kaldırırız.

Ben burada her kilitlediğim konuda neden kilitlediğimi veya uzaklaştırdığım üyeyi neden uzaklaştırdığımı açıkça yazıyorum. Ayrıca yazınızdaki biz kelimesini de merak ettim siz kim , biz kim ?

Doğrudan size (veya biz dediklerinize) herhangi bir kasıt olmadığını, olamayacağını burada konu açan arkadaşlar farkındadır. Burada görevli (emanetçi olan) olanların sadece site ile ilgili yazılara müdahale ettiğimizi ve siyasi, dini, etnik düşüncelere sahip olmadan bu görevi yaptığımızdan kuşkusu olan varsa açıkça yazabilir.

Öncelikle bu forumun amacının ne olduğunun da sanırım vurgulanması gerekiyor. Burası adından da anlaşılacağı üzere define konusu ile ilgili açılmış sitedir. İçeriğindeki çeşitlilik gayet olumludur siteye renk katmaktadır. Yazılan yazılara okuyan arkadaşlar sosyal hayatımızda veya işimizde veya define uğraşımızda yararlanırız diye katkıda bulunmaktadır. Burası kimsenin kendi inandıklarını başkalarına anlatmak, kendi inanışına göre doğruya ulaştırmak, cehaletini gidermek amacıyla blog gibi kullanılacak bir site değildir. Bu konuda size daha önce de uyarıda bulunmuştum. Farklı konu adları altında aynı şeyleri yazmaya devam ettiniz.

Yazmamak sizin kişisel tercihinizdir. Yazılarınızı bu bağlamda değerlendirerek yazarsanız kilitlenmesi için bir neden yoktur. Yok ben bu tip yazılar yazacağım derseniz yine kilitlenebilir.

Eğer bunun üzerine söylemek istediğiniz şeyler varsa özelden yazabilirsiniz. Özelde yazılanları da bir konu altında ben genele açarım yani kimse duymasın diye buraya yazmamı istemiyorlar gibi bir düşünceniz olmasın.

Sağlıcakla kalın.

DefineHaritasi

Kullanıcı
Abi ne guzel yaziyorduk konu basligina uymuyor diye konu kilitlemek nedir niye bu kadar kasiyoruz.
Sedegorun anlattigi yasamin kendisi bir konu altinda toplayamayiz.
“Yazılan yazılara okuyan arkadaşlar sosyal hayatımızda veya işimizde veya define uğraşımızda yararlanırız diye katkıda bulunmaktadır.”
Ardina
“Burası kimsenin kendi inandıklarını başkalarına anlatmak, kendi inanışına göre doğruya ulaştırmak, cehaletini gidermek amacıyla blog gibi kullanılacak bir site değildir.”
Burada kendinle celisiyosun usta yazilarda herkes kendine birseyler cikariyor sonra kendi bildigini anlatamazsin diyorsun ben anlamadim gitti.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Sedegor ustam neden kilitlendiğini her seferinde yazıyorum. Yazdığım gerekçeye bir itirazınız veya yanlış yaptığımı düşündüğünüz kısmı konusunu her zaman yazabilirsiniz. Kilit nedenini açıkça yazdım, yazdıklarınızı sizde gözden geçirip açtığınız başlığa uygun ne yazmışsınız lütfen bana gösterin. İnsanız hata yapabiliriz ve özür dileyerek hatayı ortadan kaldırırız.

Ben burada her kilitlediğim konuda neden kilitlediğimi veya uzaklaştırdığım üyeyi neden uzaklaştırdığımı açıkça yazıyorum. Ayrıca yazınızdaki biz kelimesini de merak ettim siz kim , biz kim ?

Doğrudan size (veya biz dediklerinize) herhangi bir kasıt olmadığını, olamayacağını burada konu açan arkadaşlar farkındadır. Burada görevli (emanetçi olan) olanların sadece site ile ilgili yazılara müdahale ettiğimizi ve siyasi, dini, etnik düşüncelere sahip olmadan bu görevi yaptığımızdan kuşkusu olan varsa açıkça yazabilir.

Öncelikle bu forumun amacının ne olduğunun da sanırım vurgulanması gerekiyor. Burası adından da anlaşılacağı üzere define konusu ile ilgili açılmış sitedir. İçeriğindeki çeşitlilik gayet olumludur siteye renk katmaktadır. Yazılan yazılara okuyan arkadaşlar sosyal hayatımızda veya işimizde veya define uğraşımızda yararlanırız diye katkıda bulunmaktadır. Burası kimsenin kendi inandıklarını başkalarına anlatmak, kendi inanışına göre doğruya ulaştırmak, cehaletini gidermek amacıyla blog gibi kullanılacak bir site değildir. Bu konuda size daha önce de uyarıda bulunmuştum. Farklı konu adları altında aynı şeyleri yazmaya devam ettiniz.

Yazmamak sizin kişisel tercihinizdir. Yazılarınızı bu bağlamda değerlendirerek yazarsanız kilitlenmesi için bir neden yoktur. Yok ben bu tip yazılar yazacağım derseniz yine kilitlenebilir.

Eğer bunun üzerine söylemek istediğiniz şeyler varsa özelden yazabilirsiniz. Özelde yazılanları da bir konu altında ben genele açarım yani kimse duymasın diye buraya yazmamı istemiyorlar gibi bir düşünceniz olmasın.

Sağlıcakla kalın.
Allah Yolumuzu açık etsin Seninde Benimde. Haklısın Burası Din İman Platformu degil, Zaten Dinin İmanın Platformu Kalptir Yürektir. Size Eziyet ettik her konuyu tek tek okuyup içinden nerde Hata var diye okunanıza sebeb olduk. Ancak İnsan Sadece nasibi kadar okur ve anlar, Demekki siz Hataları okudunuz. Bizim amacımız etnik yapı Siyaset felan degil. Siyaset dedigin nedir senin ? Siyasetin Üstünde Siyasetci varken yakışmaz bize siyasetciyi konuşmak. Neyse Ben tartışmak için yazmıyorum. Gercekten Ve içten bu yazıdanda Kırıldı küstü çıkarımı yada Sana göre bir çıkarım yapılmasın. Olmadı biz yazamadık biz beceremedik. Zaten bazı şeyleri yazmak mümkün degildir Sen olsanda olmasanda. Hakkınızı helal ediniz Cümleniz. Yolunuz açık olsun. Bir yerde birine zorluk vermek 10 kişiye rahatlık vermekten kötüdür. belkide. En iyisi ben bilmem demek yine :(

Son düzenleme:

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Allah Yolumuzu açık etsin Seninde Benimde. Haklısın Burası Din İman Platformu degil, Zaten Dinin İmanın Platformu Kalptir Yürektir. Size Eziyet ettik her konuyu tek tek okuyup içinden nerde Hata var diye okunanıza sebeb olduk. Ancak İnsan Sadece nasibi kadar okur ve anlar, Demekki siz Hataları okudunuz. Bizim amacımız etnik yapı Siyaset felan degil. Neyse Ben tartışmak için yazmıyorum. Gercekten Ve içten bu yazıdanda Kırıldı küstü çıkarımı yada Sana göre bir çıkarım yapılmasın. Olmadı biz yazamadık biz beceremedik. Zaten bazı şeyleri yazmak mümkün degildir Sen olsanda olmasanda. Hakkınızı helal ediniz Cümleniz. Yolunuz açık olsun.
Yazılanları okumak benim için hiç bir zaman yorgunluk veya eziyet olmadı. Ben her yazılanı okurum, kimseye küsmem, kırılmam. Nasip konusunda haklısınız, herkes nasibinde varsa bir şekilde ulaşır, nasibinde yoksa siz de yazsanız başkası da yazsa olmaz. Sizinde yolunuz açık olsun.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Yazılanları okumak benim için hiç bir zaman yorgunluk veya eziyet olmadı. Ben her yazılanı okurum, kimseye küsmem, kırılmam. Nasip konusunda haklısınız, herkes nasibinde varsa bir şekilde ulaşır, nasibinde yoksa siz de yazsanız başkası da yazsa olmaz. Sizinde yolunuz açık olsun.
Eyvallah.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Abi ne guzel yaziyorduk konu basligina uymuyor diye konu kilitlemek nedir niye bu kadar kasiyoruz.
“Yazılan yazılara okuyan arkadaşlar sosyal hayatımızda veya işimizde veya define uğraşımızda yararlanırız diye katkıda bulunmaktadır.”
Ardina
“Burası kimsenin kendi inandıklarını başkalarına anlatmak, kendi inanışına göre doğruya ulaştırmak, cehaletini gidermek amacıyla blog gibi kullanılacak bir site değildir.”
Burada kendinle celisiyosun usta yazilarda herkes kendine birseyler cikariyor sonra kendi bildigini anlatamazsin diyorsun ben anlamadim gitti.
Sevgili Kardeşim Sen yada diger bizi sevenler, Olaya lütfen müdahil olmayın. Çünkü biz derken Siz kimsiniz diye Soru geliyorsa Orda konuşacak tartışacak şey kalmamıştır.

Biz kimiz Merakta kalmasın kimse biz Son Ümmetiz Son Sahabeyiz İnşallah.

Konu kapatılmıştır. Allah Cümlenize Gönlü gibi versin. Zaten öyle Verecektir

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ardina
Yazdığımı dikkatli okumamışsınız. Farklı konu başlıkları altında aynı konu işleniyor, aynı şeyler yazılıyor demiştim ve konuyu başlıkla uyumsuz olduğu için kilitlemiştim.
Yaşamın kendisi okuyarak öğrenilmez, yaşayarak öğrenilir. Aynı konu için onlarca başlık açılması size normal geliyor mu bilmiyorum ama bana gelmiyor. Açılan konuların içeriğini ben size5 kelimeyle özetlerim ama bu Sedegor ustanın yazdığını hafifletmek olur. Eğer dinsel konulara yoğun bir ilginiz varsa bu ihtiyacınızı giderecek, sizlere yardımcı olacak yüzlerce sitesi var. Dini konularda Lacivert ustamızda yıllardır yazar, Kafkaslı ustamız yazar kendilerine sorun hiç müdahale olmuşmu yazdıklarına.
Açıklamamı iyice okursanız ne demek istediğimi anlayacaksınız.
Sedegor ustayla özelden yazışarak devam etmenize bir engel yoktur. Konulara devam etmek isteyenler ustamızla görüşmeye devam edebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...