Değerli Bir Mekan

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Arkadaşta işaret sahibi gibi melül melül bakıyor ☺☺☺☺.
İnş muvaffak olursunuz be mübarek insan ☺
O arkadaş izin verirse burası için bir şeyler yapılacak mübarek ustam,İşte o zaman,melül melül değil cin gibi olacak bu şahıs,Birde kafama takılan bu resimlerin hepsi tek yermiş,Ayrı ayrı yerler değilmiş:eek: Oturduğu yere de otur deseydik oturmazdı heralde;)

Son düzenleme:

İRON

Kullanıcı
@Erdem kayanın bi yüzünde ozamanın agası kralı padişahı söz vs artık herneyse resmedilmiş.
Resimden öyle anlaşılıyor ki hem zalim hemde çok çirkin biriymiş.
Malında odasında okadar gözü Kaldıki resimde bile kızgınlığı belli oluyor.
Dewe mi boğamı başka bi hayvan mı bilmiyorum ama, aynı yerde olduğundan eminmisin be mübarek insan ☺.
Şayet hepsi aynı yerdeyse hem yaşadın hemde çok zorlandın demektir.
Kapsamlı geniş bi çalışma lazım.
O hayvanın farklı cephe den çekilmiş resimleri var mı. ?
Bide arkadaşınızın müsade etmesine gerek yok.
ALLAH c.c müsade vermesi önemli.
O müsade etmedikten sonra gerisi hepsi hikaye boş.
La havle vela kuvvete illa billahil aliyul aziym de vede tekrar et öyle devam et.
İnş biizniALLAH muvaffak olursunuz.

gurbetci

Kullanıcı
Foto daki arkadasa uzuldum.boyle guzel yer bulmusun ayaklarin yerden kesilmesi lazim .zipla havaya.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
QjNfxRn.jpg

acaba mı demeden geçemedim. belki birinin işine yarar. hani olmaz ya, bi bakarsın aaa harbiden ya dersin :)

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
@Erdem kayanın bi yüzünde ozamanın agası kralı padişahı söz vs artık herneyse resmedilmiş.
Resimden öyle anlaşılıyor ki hem zalim hemde çok çirkin biriymiş.
Malında odasında okadar gözü Kaldıki resimde bile kızgınlığı belli oluyor.
Dewe mi boğamı başka bi hayvan mı bilmiyorum ama, aynı yerde olduğundan eminmisin be mübarek insan ☺.
Şayet hepsi aynı yerdeyse hem yaşadın hemde çok zorlandın demektir.
Kapsamlı geniş bi çalışma lazım.
O hayvanın farklı cephe den çekilmiş resimleri var mı. ?
Bide arkadaşınızın müsade etmesine gerek yok.
ALLAH c.c müsade vermesi önemli.
O müsade etmedikten sonra gerisi hepsi hikaye boş.
La havle vela kuvvete illa billahil aliyul aziym de vede tekrar et öyle devam et.
İnş biizniALLAH muvaffak olursunuz.
Ben ayrı ayrıdır resimdeki yer diye düşünmüştüm fakat değilmiş,Arkadaş kayanın arka tarafı, deve'ye benzer yer diyor ve yemin bile etti,Farklı resimler yok gerekte duymadığım için istemedim,Benim gördüğüm anladığım kadarıyla 3 yerden girişi görünmekte bu yüzden istemedim olsa da verirlerdi,ALLAH'ına kurban olayım İnşaAllah,Tabiki ALLAH izin vercek ki nefes alacağız,Kalbimiz atacak vs,Yer bizim olmayınca ALLAH ne söyletecek te burda olabilecekmiyiz olamayacakmıyız,Sabr etmekten başka birşey yapmıyoruz zaten,Çok teşekkür ederim Ustam,ALLAH İşini gücünü rast getirsin

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Bu resimler neden görünmüyor çözemedik. Bende görünüyor. Is yerlerindeki proxy sebep oluyor sanırım.
5464f9dbb4e9b418edfafa55626bc014.jpg

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Tarihi antik dönemlere kadar uzanan, mitolojik varlık yontularının güzel bir örneği. Kutsal alan ve dini ritüellerin yapıldığı ve kutsal tanrı ve tanrıcalara(!) adakların adandığı bu tip mekanların altinda yada etrafinda muhakkak mezarlarıda vardır.
Çubuk yada cihaz desteğiyle tespit edebilirsiniz.
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Tarihi antik dönemlere kadar uzanan, mitolojik varlık yontularının güzel bir örneği. Kutsal alan ve dini ritüellerin yapıldığı ve kutsal tanrı ve tanrıcalara(!) adakların adandığı bu tip mekanların altinda yada etrafinda muhakkak mezarlarıda vardır.
Çubuk yada cihaz desteğiyle tespit edebilirsiniz.
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Vardır benim güzel yürekli Ali DOĞAN ustam,Teşekkür Ederim konuma dahil olup düşüncelerini de paylaşmışsın,Ne deyim senin için; ALLAH Gönlünden geçen tüm güzel duygu ve düşünceleri sana yaşatsın İnşaAllah