Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

mavi ile çevirdiğim,sarı ile belirttiğim yere geriden bir bak.baktın ama anlamadın değilmi.
sarı cizgiler dik bir yeri veriyorsa ,oymamız da tam altında ise,oymanın açık tarafına bu dik yerin altına ineceğiz. bilsen temizlerdin,oymanın önünde yatayımsı geçen zor belli olan bir hat var . neyi verir,mahzen tam olarak nerede. anlamış olmalısın. ama işçiliği ağırdır. soldakide öyle.
diğerleri karşıya geçiyor. ikisi yamada,biri nispeten sırt bir noktada ve sol tarafı çizdiğim gibi yüksekçe bombeli bir yerde olacak. başarabi,lirsen boşluk tespiti ile elinle koymuş gibi belirlersin.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
dere içindeki oymalarla bende çok ugraştım.sonuca ulaşmak çok zor inşallah başarırsınız.

bu oymaların işçiliği yok. dere içinde çok sık karşılaşılabilecek mahiyette bulgular.
yani aydın ustanın da size vermeye çalıştığı mesaj sanırım burda umut yok denmek istenmiş. ustam böyle düşünmemişse bile, ben bu kanaatteyim.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Bunlarda kayayı temizledikten sonra meydana çıkanlar. Buda mı gol değil HARBİCİ üstad :)

haaa şöyle. önümüzü iyi temizle ve netleştir ki kaleyi iyi görelim üstad. :) yoksa atması zor oluyor.
şelaleye ne kadar yakınlıkta bu yer?

karanar

Kullanıcı

harbici ustama katılıyorum. işin rengi değişti şimdi. yalnız; sizin adınıza buradan bir çağrıda bulunalım; fotoları gizlemeniz ya da daha belirgin resimleri taksit taksit atmanız size bir fayda sağlamaz, hepimize zaman kaybettirir. bu meyanda gerekli işaretlemeyi resim üzerinde yaptım. fakat size ceza puanı olarak açıklamamı yapmıyorum. fazla resim gönderilmesi, kimsenin yerinin ifşa olacağı ya da bizlerin başkalarnın yerine ''çökme'' amacını göstermez. bu lafım direk size değil sevgili markizen, bazen çok fazla konu oluyor sürekli sürekli aynı konuya yorum yapmamız, diğer konu sahiplerinin hakkını yemek olabiliyor. o yüzden; resimlerin hepsini bir seferde göndermeniz sizin, bizlerin ve bu forumda konu açan tüm konu sahiplerinin faydasına olur.

METİN

Kullanıcı
oymalar orjinal
sizin sadece bu dere yamaçlarında
fazla büyükçe olmayan çakıl yığmaya bakın
dereyle işiniz olmasın

markizen

Kullanıcı

harbici ustama katılıyorum. işin rengi değişti şimdi. yalnız; sizin adınıza buradan bir çağrıda bulunalım; fotoları gizlemeniz ya da daha belirgin resimleri taksit taksit atmanız size bir fayda sağlamaz, hepimize zaman kaybettirir. bu meyanda gerekli işaretlemeyi resim üzerinde yaptım. fakat size ceza puanı olarak açıklamamı yapmıyorum. fazla resim gönderilmesi, kimsenin yerinin ifşa olacağı ya da bizlerin başkalarnın yerine ''çökme'' amacını göstermez. bu lafım direk size değil sevgili markizen, bazen çok fazla konu oluyor sürekli sürekli aynı konuya yorum yapmamız, diğer konu sahiplerinin hakkını yemek olabiliyor. o yüzden; resimlerin hepsini bir seferde göndermeniz sizin, bizlerin ve bu forumda konu açan tüm konu sahiplerinin faydasına olur.
Cumartesi günü ilk çekmiş olduğum fotolar vardı, bugün dereye gittim kayanın etrafını temizleyerek tekrar ayrıntılı fotoğraf çektim. yoksa kesinlikle herhangi bir art niyetim falan yok. teşekkürler..