Denizli | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Denizli

Albatros

Kullanıcı
Denizli;günümüzde daha çok horozuyla tanınmış olmasına rağmen,antik çağın heykeltraşlığıyla ünlü Leodikya ve dünya kültür mirası olarak kabul edilen Hierapolis (Pamukkale) gibi iki antik kent başta olmak üzere,Tripolis-Tabea-Trapezopolis-Attoudda-Euemena-Dyonisopolis gibi bir çok eski yerleşimin olduğu;Buldan ve Babadağ gibi adları dokuma ve tekstil ile özdeşleşmiş beldeleri olan,ülkemizin ekonomik olarak önemli ve güzel bir şehirlerinden biri.
(bu arada ben de ilk defa 84 yılında lacivert ustam gibi acemilik yaparken görmüştüm :))
kocamanmars ustam,aramıza hoş geldin.bu arada beyin fırtınası için ille de yan yana olmamıza gerek yok.çünkü insanlar artık uzayda olsalar bile,uydular aracılığıyla birbirleriyle fikir alışverişinde bulunabiliyorlar.bu dediğini sitemiz aracılığıyla da yapabiliriz.altta verdiğim linkte,esintiyi ben başlatıyorum.artık fırtınayı da sen getir.;)

alttaki linkte hierapolis'i 3 boyutlu olarak izleyebilirsiniz.

Selamlar.Yazdıklarınız çok isabetli lakin böyle bilgisayar başında çubuklar çalışmıyorki fırtınayı kopartalım :) Evet dediğiniz gibi teknoloji çok ilerledi ve daha nerelere gelecek tahmini zor.Bölgemiz gerçekten çok değerli hem yer altı hem yerüstü bunun kıymetini bilmek gerekiyor.Tabiki site aracılığı ile dilimin döndüğü,tecrübelerimin el verdiği ve siz değerli site sakinlerinin izin verdiği sürece paylaşımlara devam.Sevgi ve saygılar..