DEPREM-Geçmiş olsun inşallah...

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Şiddeti nedir abi.

ankara ve samsunda da deprem bilgisi var.

Bu arada, @Roni ustamızın 7 kaybı var. Başımız sağolsun. Mekanları cennet olsun. Rabbim sabır versin.
Su anda şiddet ini bilemiyorum ama bayagi bir sallandik mustakil ev yuksek binalarda daha fazla olur geceki bes sittetinde olmus bu deprem bayagi surergibi artcilar devam ediyor halen

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Son depremde Kayseri'de iki bina yikilmis.

-Düzeltme -- sariz ilcesinde goksuna yakin o bolge sariz ilcesinde hasar varmis .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Az bir zaman önce 2023 İbnül Arabi hesaplarını konu etmiştik . Bunlar daha başlangıç. Kul kendine gelene kadar bu sene böyle..... Dogrusunu ancak Allah bilir yinede. Tüm Ülkeye geçmiş olsun. Rabbim Esirgesin.Amin

Sivas durmadan sallanıyor yıkılan yer yok şükür. 6.6 - ve 4 küsür hissedilenler.

Son düzenleme:

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Allahu Teala Bu necip millete güç kuvvet versin. Tez zamanda yaralarımızi sarmayı nasip eylesin. Ölenlere rahmet yaralılara şifalar geride kalan yakınlarına sabırlar versin. İnşaallah kısmetse gönüllü olarak Diyanet işleri başkanlığı aracılığı ile bölgeye Gitmek için görevlendirme yazdırdık. Allah orda canla başla kurtarma ve yardım faaliyetlerinde bulunan tüm kardeşlerimizin işlerini kolaylaştirsin.... Amin...

MAVRAN

Super Moderatör
Depremin acı gerçeğini yakinen yaşayan biri olarak çekmiş olduğunuz acıları hüzünü çok iyi biliyor ve anlıyorum.
Rabb'im depremi yaşayan bütün depremzedelerle yardım eylesin. Rahman'a göçenlere rahmet yaralı olanlara acil şifalar dilerim.
Rabb'im sağ kalanların acılarını tez zamanda sarmayı nasıp eder inşellah.
@Roni ustamıza baş sağlığı ve sabır dilerim ALLAH kalanlara hayırlı ömür versin.