Dere içinde merdiven ve kasa?

fenadefineci

Kullanıcı
Şurada sorulan sorulara istenilenlere bakıyorum……

Birde sizin verdiğiniz bu cevaba bakıyorum da şahsen ben gördüğümü söylemem. Yinede ALLAH işinizi rast getirsin. 🤚
Neden söylemiyorsunuz forumun amacı nedir? Herşeyi bilemeyiz o kadar tecrübemiz yok

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Neden söylemiyorsunuz forumun amacı nedir? Herşeyi bilemeyiz o kadar tecrübemiz y

Neden söylemiyorsunuz forumun amacı nedir? Herşeyi bilemeyiz o kadar tecrübemiz yok
Slm öncelikle şu merdiveni bi temizle yosun ve yaprakları sonra buraya yükle fotolarını hocalarımız mutlaka bi ayrıntıyı bulurlar sonra senin kayada cok guzel mantar cikmis bizim burda mantar varda bizmi goremiyoruz

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Arkadaşlar kayada umut yok söylenenlere bakın diyorlar siz kayayı soruyorsunuz, size söylenenleri yaparsanız konu normal seyrinde gider. Yani kafanızdakini doğrulatmak yerine tavsiyelere uyarsanız işiniz kolaylaşır.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Necat ustam hepimizin yerine cevap vermiş zaten. Siz istenileni gerçekleştirmeden biz istenileni çözemeyiz. Bu durumda bilgi düzeyi çapraz ama eşit olur ve sonuca varılmaz. 🙂👍

Molla

Kullanıcı
Ben bunları çıkardım buradan büyük kayaya dedektör ile bakılması lazım merdivende bir harita var sanırım yosunlar temizlenirse daha iyi olucak etrafta müjde kasa olması ihmal gibi yosunlardan çözmek çok zor. Doğrumu çizdim ustalarım daha iyi bilir :)

Ekli dosyalar

• 1.jpeg
    1.jpeg
    1.8 MB · Görüntüleme: 16
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    2.4 MB · Görüntüleme: 16

fenadefineci

Kullanıcı
merdivenin altında oyma az gerisinde ondan küçük oyma daha da gerisinde daha küçük oyma var