Derede oturak | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Derede oturak

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Valla ustam bence çok güzel bir yer yakalamışsınız. Umarım sonuca gider. Ustalar da bir görsün.

**seyyah**

Kullanıcı
Seyyah ustam, kayanın traşlanmış tarafınıda görmek isterdik.

Ayrıca kayanın genelinde bir kasa kontrol ettinizmi acaba?
Çizdiğim yerleri bir taş ile veya tokmak ile kontrol etme şansınız oldumu ? Vardır demiyorum. Fakat ben kontrol ederdim.

Ayrıca koltuk da diyebiliriz, semerde diyebiliriz heralde. Önünü arkasını bir görsek, bakalım doğaya aykırı bir unsur varmı ?
Usta burayı biraz anlatayım dere kenarinda bu derenin suyu baharda gecilemiyecek kadar çoğalıyor hemen sağinda 100mde değirmen var ön karşisi bir dikili kaya uçgenimsi üstünde iki delik oyma dibe kadar inmiş o resimler yok şu an ama çok önceleri bu sitede farkli başlijlarda işlemiştim çok karişik yer arkada 150m de açik mağara var kurcalanmiş tuzaktır yere benziyor şimdilik bunlar suylim ustaların soracaği varsa cevaplayayım.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
1.Bu kayada kasa bakılacak 2.dört bir yandan görecek şekilde foto 3.dikili taşın altına doğru azık eşele hediye varmı 4. Dikili taşın güneybatı ve güneydoğu yönlerini araştır sal taşı varmı dikkatli bakın hafif toprak altında kalmış olabilir