Dereiçi Işaretler

Lord

Kullanıcı
@ikizceli diğer işaretlerde bunlar üstad.

Kurt bey

Kullanıcı
bunlar işaret değil ustam bana doğal gibi geldi.
tabi ustalarımız nederler onları dinlemek gerek
nacizane yorumum.

wolf_52

Kullanıcı
çok güzel işretler
bu rda azı tıkalı bri mağradan bahsediyor kıymetli... diyer işretlerde bu taşın içi bri oda olduğnu söylüyor kanal suya kadar inişi var suyun altında girişi var diye düşnyorum... bri de kanlın başındaki kare gibi duran taşı yokla bakalım boşluk veriyormu.. şansın varsa giriş gibi duryor.. zayıf bri ihtimal lakin..
burdada ise soru işreti olan yerii daha detaylı çekbilirmisin.. giriş gibi duryorr... bu diyeri ise yukarı doğru ok işreti yaptığım işret ise 5 mt de farklı bişe yoksa 50 mt sonra ne var dikatli etüt edin...

Lord

Kullanıcı
çok güzel işretler
bu rda azı tıkalı bri mağradan bahsediyor kıymetli... diyer işretlerde bu taşın içi bri oda olduğnu söylüyor kanal suya kadar inişi var suyun altında girişi var diye düşnyorum... bri de kanlın başındaki kare gibi duran taşı yokla bakalım boşluk veriyormu.. şansın varsa giriş gibi duryor.. zayıf bri ihtimal lakin..
burdada ise soru işreti olan yerii daha detaylı çekbilirmisin.. giriş gibi duryorr... bu diyeri ise yukarı doğru ok işreti yaptığım işret ise 5 mt de farklı bişe yoksa 50 mt sonra ne var dikatli etüt edin...

Bu resim avr ama yeterli gelmezse daha detaylı çekerim

wolf_52

Kullanıcı
devamında yolla kardeş bakalım....ve buranın son resimin geriden geniş açılı fotorafı varmı...????girişi uzakda olmaması gerekk..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ustalarım bağışlasın,bende işçilikli olduğu kanaatindeyim.

wolf ustamızın değindiği gibi, üstten zemine kadar geniş ve düzgün kanal şeklindeki oyma, çok simetrik ve k. denizde rastladığım bir tarz. o gövdeden zeminden bir çalışma olduğunu düşünüyorum. ama su büyük mani.sol çaprazıda bir inceleme gerektirir.kanalın ve burnun bitimine dikkat ediniz. yatay sete dikkatinizi çekmek isterim.

yine kayanın altında zayıf bir oyulmuş bölüm,diğerlerini yok saysak bile ,bir çok yerde karşımıza çıkar tarzda.altta yön verilmiş.

kısmızı çizgi kısımlar direk önden görülse daha iyi anlaşılabilirdi. lakin çizgi boyunca boşluk tespiti gerekir. sol ok istikameti de incelenmeli.
ağır yerler ama kırmadan dökmeden,boşluk sistemi ile belirlemek gerekir.