Derin Bir Dere Selamünaleyküm

wasp

Kullanıcı
Uzuuuun bir aradan sonra nasilsiniz ustalar bir süredir uğraştığı bir yer hakkında bilginize ihtiyacım var resim düz bir kayada etrafı derin bir dere yardımcı olursanız sevinirim 20200725_175225.jpg 20200725_175212.jpg 20200725_175212.jpg

özgürXdaglı

Vip Üye
Aleyküm selam

yerle ilgili bilgi gerek dere nerde su neresinden akıyor şelaleler kac tane deyirmen nerde gibi

ve işaretin oldugu yeri uzaktan görülecek gibi resim ve cevre resmi gerek
x.jpg

wasp

Kullanıcı
Aleyküm selam

yerle ilgili bilgi gerek dere nerde su neresinden akıyor şelaleler kac tane deyirmen nerde gibi

ve işaretin oldugu yeri uzaktan görülecek gibi resim ve cevre resmi gerek
Ekli dosyayı görüntüle 2652
Ustam burası bir kanyonun zirve noktası sağ ve sol tarafı uçurum resim cekilse dahi ucurumdan baska birsey yok halk dilinde taspınar (çoban cesmesi) pamuk dagi deniliyor işaretin 20 metre ilerisinde kuru şelale var şelalede irili ufaklı su çukurları oluşmuş 1km kadar ilerisinde köprü var degirmende olduğu söyleniyor ama birşey kalmamış

Son düzenleme:

özgürXdaglı

Vip Üye
işaretten on metre gibi geriye cıkıp resmini cekin ve işaretin oldugu yerde durup sagdan sola dogru cevre resmi cekecen

şelale yüksekligi ne kadar su düştügü yerde havuz olan yer önemli ve suyun geldigi akmak üzere oldugu yer önemli

arazi yolunda yürürken sıralı ceşmeler olacak üç tane bu çeşmeler izasında olacak aşarıya n
inip ona göre araştır

wasp

Kullanıcı
işaretten on metre gibi geriye cıkıp resmini cekin ve işaretin oldugu yerde durup sagdan sola dogru cevre resmi cekecen

şelale yüksekligi ne kadar su düştügü yerde havuz olan yer önemli ve suyun geldigi akmak üzere oldugu yer önemli

arazi yolunda yürürken sıralı ceşmeler olacak üç tane bu çeşmeler izasında olacak aşarıya n
inip ona göre araştır
Çeşmeler yok ustam kanyon çok yüksek işaretin olduğu kaya büyük ve düz bir kaya

wasp

Kullanıcı
Bu işaretin anlamı ne onu çözemedim ilk defa gördüğüm bir işaret çubuk ve alan tarama ile baktık ama netice alamadık

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Konu başlığına
Konu içeriği ile ilgili ekleme yaptım

Lütfen forum kurallarını okuyunuz
http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/

8- Konu Başlıkları Açıklayıcı, Net Olmalı Ve "acil yardım" "yardım" "lütfen" "çok acele" "bakarmısınız" Gibi Kelimelerin Başlıkta Kullanılmaması Gerekmektedir. Tekrarı Ceza Sebebidir.
Siteden süreli uzaklaştırılır.