Derin Oyma..

wolf_52

Kullanıcı
ustalarım güzel ve yerinde yorum yapmışlar bu 1 ci fotrafa göre konuşacak olursak.. sıralı yukarı doğru dizli oymalar.. bende naciz ane kanatim. bu dere nin sol tarfını takip et soldan bu resme göre kuru dereyle birleşdiği nokdası var , soldan kuru dere den devam etmelisin hafif eyimli sonra kademesi artmaya başladığı yerde ve kademenin bitdiği nokdası mahsen oda mezarlı olanı zaten sırayla tesbitini yapabilrsin... allah muahfak eylesin bu birnci resim alan bölge kırokisi olarak gördüm ben saygılarım la...

Eskap

Kullanıcı
Bbu resimlerin tabani tek parca. Asfalt gibi. Suyun rengi berrak. Sari gorunen yerler eskiden isleyen altin madeninden kaynaklaniyormus..maden kilisenin onunde duz ve genis alanda...

wolf_52

Kullanıcı
benim gördüğm burda bu, şayet sabit de bu domuz kafası,na benzetdiğim bu taş çok güzel bir yer ve taşların sıralı çakılı durması kesim yapılmış taşın buraya yerleşdirlmiş görünümü var.. bakdığı 3 gen taşdan vira bismillah dene bilir... saygılarım la

wolf_52

Kullanıcı
son resim ise bu atdığın, suyun düzlükde gölendiği yer diyor ufak gölet orda araşdırmana devam etmelisin...