Desti gibi ama çok kalın. Yorumlarınız Bekliyorum..

Fevzidef

Kullanıcı
Bulduğum bu parça eski bir antik kent arazisinden. Toprağın sadece 3-4 cm altındaydı. Doğa yürüyüşü sırasında buldum. Çok heveslendim bu işlere hafta sonu tekrar orada olup daha çok inceleyeceğim. Şimdiden yorumlarınızı bekliyorum..

5wnp.jpg

ulgk.jpg

qqxu.jpg

l3w7.jpg

rst9.jpg

ldfi.jpg

Bir kap parçası olduğunu var sayar isek iç kısmı yada kiremit rengi tarafının arkası diyelim.

x6o5.jpg

ersan

Admin
Cevap: Desti gibi ama çok kalın. Yorumlarınız Bekliyorum..

:confused::confused::confused:hosgeldin aramiza dostum ben bisey anlamadim:confused::confused::confused: bu isten bu bir kup dibi .
balim dostum dibi bulmusun balim muhirli olsaydida gurseydik bu culmekci ustanin muhrini.

Son düzenleme:

ASİAVCI

Kullanıcı

bu sadece yapım hatalı bir kap parcasıdır bölgenin ören yeri olduğunu doğrular

Fevzidef

Kullanıcı

:confused::confused::confused:hosgeldin aramiza dostum ben bisey anlamadim:confused::confused::confused: bu isten bu bir kup dibi .
balim dostum dibi bulmusun balim muhirli olsaydida gurseydik bu culmekci ustanin muhrini.

Hoşbulduk Ersan abi. Balim muhir ne demek bir türlü bulamadım araştırdım ama çıkmıyor :confused:

bu sadece yapım hatalı bir kap parcasıdır bölgenin ören yeri olduğunu doğrular

Ören yeri ise daha çok araştırma yapmam gerekir, buna çok sevindim admin abim teşekkürler..

mekansız

Kullanıcı

Küplerin sapıda mühür olur ama hepsinde plmaz ona diyor

ersan

Admin

cook guzel bir bisey cok nadiren bulunan bir sey adminlerinm razi gelirse bir resim koyarim gursel icin sade bir guresin diye .

Leksey

Kullanıcı

ersan ustam seviliyorsun vallahi:)

Kurt ini

Kullanıcı

fevzidef kardeşim öncelikle aileye hoş geldiniz başarılar temenni ederim
ancak bu tür emarelerle kırık dökükte olsa yolda izde sıkıntı yaşarsınız derdinizi anlatana kadar da deveye hendek atlatırsınız, değerli bir ustamız onun nerelerde olabileceğini söylemiş oralardan emare toplamakta yasaktır dikkat et kardeş kimsenin canının yanmasına gönlümüz el vermez allah yardımcınız olsun tekrar bu aileye hoş geldiniz selamlar.

Fevzidef

Kullanıcı

fevzidef kardeşim öncelikle aileye hoş geldiniz başarılar temenni ederim
ancak bu tür emarelerle kırık dökükte olsa yolda izde sıkıntı yaşarsınız derdinizi anlatana kadar da deveye hendek atlatırsınız, değerli bir ustamız onun nerelerde olabileceğini söylemiş oralardan emare toplamakta yasaktır dikkat et kardeş kimsenin canının yanmasına gönlümüz el vermez allah yardımcınız olsun tekrar bu aileye hoş geldiniz selamlar.

Hoşbulduk güzel abim. Çok teşekkür ederim tavsiyelerin ve ilgin için. Uyarılarını dikkate alacağım. Toplamadan fotoğraflarını çekip sizlerle paylaşacağım.