Deve gibi kaya ? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Deve gibi kaya ?

AhdeVefa

Kullanıcı
Güzel bir baykuş var sanırım. Cevreyi cok çok iyi gözlemle sadece isarete takılıp kalma araziye yönlere hakim ol.
Benim merak ettiğim deve veya başka bir şey olabilir mi yönünde idi.Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim. Araziye gittiğimde çevreyi dikkatli kontrol edeceğim.

AhdeVefa

Kullanıcı
deve diyorsan önüne bak
ama bence bukuş ozaman git baktığıyöne hemde bayabigit yani dereyibul
Ustam, denilen şu iki dere arasında düzlük bir alanda lakin dere, seninde dediğin gibi uzakmış. Dereyi bulduğumuzda bizi ne bekliyor, kuşun çözümü, hedefe nasıl götürür.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ustam, denilen şu iki dere arasında düzlük bir alanda lakin dere, seninde dediğin gibi uzakmış. Dereyi bulduğumuzda bizi ne bekliyor, kuşun çözümü, hedefe nasıl götürür.
Ustam önce 4 yanından foto al bak bakalım her taraftan benzettiğin şeye benziyormu , ona göre çözüm üzerine konuşulsun. Özellikle Bitkilere çok dikkat et.

gıral

Vip Üye
çözüm?
dereye birleşenpatika ikidereçatalı bilmiyorum okadarını
incelemek lazım kaydadeğer bişey bul başka işaret
kusbüyük mesafe uzak
genelde toplama taş olur kuş

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Arkadaşım eger bu çökmüş deve ise baktığı yönde rampa yokus olmali rampanin üst kısımlarında büyük kayalik olmali tepe kisminda küçük bir yigma dahada ileri kisimlarda devenin baktigi yonde ikikilometre de olabilir uzaklıkta kervan yolu sonra bu deve hangi yöne bakiyor arka kisimda dere olmali bu derenin dirsek yapan yeri varmidir omega dedigimiz bu çökmüş devenin sag tarafinda derenin iki kademeli olan yerin birinci kismin ust kisminda bir magara türü bir yer olmali eğer deve ise bunlar olmali

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Arkadaşım eger bu çökmüş deve ise baktığı yönde rampa yokus olmali rampanin üst kısımlarında büyük kayalik olmali tepe kisminda küçük bir yigma dahada ileri kisimlarda devenin baktigi yonde ikikilometre de olabilir uzaklıkta kervan yolu sonra bu deve hangi yöne bakiyor arka kisimda dere olmali bu derenin dirsek yapan yeri varmidir omega dedigimiz bu çökmüş devenin sag tarafinda derenin iki kademeli olan yerin birinci kismin ust kisminda bir magara türü bir yer olmali eğer deve ise bunlar olmali
Kayaya bakarak çözüm üretmeye çalışıyor ustalarimiz cogunlukla tek fotoya yorum yapmadigimizda bu yuzden arkadaşimdan geldi diyorsunuz arkadasinizdan bunun yonleri ve cevre fotolarini istesenizde yuklemeyi o zaman yapsanız daha çok yorum gelir
Cevre hakkinda bilgi de istiyoruz nerde ne var yaptığımız yorumlar eksik kalıyor sizi yaniltmak istemeyiz bilgilerinize teşekkür ediyorum

Moderatör tarafında düzenlendi: