Deve Mi?

cesycex

Kullanıcı
Selamun aleykum ustalarım. araştırmaya değer mi? tam göğüs bölgesinde diktörgen kabartma var.
nRlmgl.jpg
177925184118827491695141434760047n.jpg

Son düzenleme:

wolf_52

Kullanıcı
göre bildinzmi hamile kadını arkasındaki 3 harflimdir nedir tutmuş kadını, salmış yılanı...bayanın mezarı oracıkda sağ tarfı devenin..kervancının mezarı mağrada olsa gerek kervan yolu burdan geçyor, eski yol ayrımı uzak olmasa gerek yada su yeri.. devnin bakdığı yeride görmek icap ediyor...

cesycex

Kullanıcı
Wolf ustam telefonun şarjı biterken son anda bunu cektim. kısa zamanda gidip detaylandırıcam. devenin sağ tarafında kabartma işaretler var gibiydi ama emin olamadım deforme olmuş. sağ tarafında bende kadına benzettim ama deforme olmuş emin olamadım. yılanı göremedim :) yorum için teşekkürler.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
güzel bölge. bir çok gizeme haiz olduğu görülmekte.
177925184118827491695141434760047n-43cd7-d3095.jpg

değerli kardeşim,
tek cepheden gördüğüm,ok istikametlerinde gizemleri kesin olduğu görülüyor. biraz mesafeli olabilir. her yönden göremediğimiz için afaki yazmak istemem. tarif ettiğim istikametler ve çizdiğim ve bölgede daha da olabileceğini tahmin ettiğim yerler dikkatli incelenirse,bir çok gizemin görüleceğini söylemek isterim. gittiğinde daha detaylı görseller sunabilirsen Wolf ustamızın işaret ettiği yerlerde anlaşılır hale gelecektir.
meraklısı için tavsiye edeceğim ve tespit başarısı gösterilirse malzemeye ulaşılacağını söyeleyebilirim. selametle.

wolf_52

Kullanıcı
Wolf ustam telefonun şarjı biterken son anda bunu cektim. kısa zamanda gidip detaylandırıcam. devenin sağ tarafında kabartma işaretler var gibiydi ama emin olamadım deforme olmuş. sağ tarafında bende kadına benzettim ama deforme olmuş emin olamadım. yılanı göremedim :) yorum için teşekkürler.
görebildinmi..soru işretli hedefleri daha net resimlersniz daha aydınlatıcı yorumlar alırsınız...
deve-hamile.jpg

cesycex

Kullanıcı
gördüm Wolf ustam yılan olarak çizdiğin yerde yılanın kafasının önünde ki kırmızı daireyle çizili yer küçük çay bardağı genişliğinde bir oyma var. ikizceli ustam arkada yüksekte ki kayalıkların arka yüzeyinde anıt mezar işareti olarak yorumladığım kabartma çerçeve içinde büyük bir put, insan resmi kabartması mevcut. hafta sonu yağış olmazsa gidiyorum buraya. devenin üstüne çıkıp her yönden detaylı resim çekicem. yorumlarınız için Allah razı olsun.