Dikkat Çubukcular Konusu!!!

xenon

Kullanıcı
Arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır çubuklar konusunda başta ustalarımız ve Bozkurt ustamızındı desteğiyle ÇUBUKLAR konusunda ciddi bir atılım yapmış bulunmaktayız. Bu atılıma PERCİNİ Başta ASİAVCI Abimiz İkizceli ustamızın desteğiyle yapmıştır, Ersan ustamızda Ülkemizde olsaydı bu etkinlik içinde mutlaka yer alırdı;

ANKARA da yapılan etkinlik ciddi bir ilgi ve rahatsızlık almış durumda isim belirtmeden bazı kitlelerinde TEPKİSİNİ ALMIŞTIR sosyal medyayı kendi kafalarınca ÇUBUKLARI KARALAMA yapmaktadırlar. Demek ki bizler doğru yoldayız ve bu konuda kendimizi ne kadar Çok geliştirirsek kan emiciler o kadar aciz kalacak ve sonunda insanlar parasını verdiğinin karşılığını almaya başlayacaktır diye düşünüyorum.

Bizler kendimizi her zaman öyle bir geliştirmeliyiz ki her makine öyle böyle diyene hodri meydan demeye bilgi, tecrübesine ve ihtisasına sahip olalım ve her platformda konumuza sahip çıkmak ümidiyle sağlıcakla kalın

Son düzenleme:

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
konuyu tam ben açmak üzereyken sen açmışsın kardeşim tam 15 gün oldu vatandaşlar okadar rahatsız oldular ki sinirleri gün geçtikce arttıyor bazıları ankaraya gelirim diye yazmış ateş cürüm misali bakıyor sun profiline ikinci el define makinası satıcısı çıkıyor zorlarına giden vatandaşla gerçeklerin paylaşılması keramati kendinden menkuller sözde tarikatcılar vs vs kim kim olursa olsun vız gelir tırıs gider ben olayın çubuk makina kısmından degilim birlik beraberlik kısmındayım ki asıl rahatsızlık yıllar önce bundan çıkmıştı defineden geçinen değil defineciden geçinenler rahatsız umut tüccarları yogun olarak tepki gösterenlerin oldugu bölgeler marmara olmasıda zaten olayın yönünü gösteriyor bursa manisa balıkesir istanbulun ilçelerinden ve merkezinden rahatı kaçanlar hodri meydan .

Meltun

Kullanıcı
Sosyal medyada karalama yapanlara ayni yerde cevap verilebilmesi yerinde olur. Karalama hakkında bir tespit var olduğu anlaşılıyor linklerinin ,bloglarının veya sitelerinin bilinmesinde fayda var. Huzurlarını bozmadan usulü kaidesince ilgili cevapları verilebilir düşüncesindeyim. Saygılarımla

xenon

Kullanıcı
cevabı veriyoruz da anlamakta zorlanıyorlar meltun usta çıkar meselesi olunca yoksa çubuk hikaye .
Ustam konuyu takip ediyorum o yüzden yazdım hodri meydan hazır krokide adresde var konuda senin cevabından sonra xenon 2 Ama ASİAVCİ ya gelen olur giden olamaz zihniyetine göre!!!

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
türkiyede ilk defa birileri defineci kimlikleriyle toplanmış bir araya gelmiş birilede rahatsız olmuş şimdi de bu mesele size ne sizi enterese eden ne sebebi ego ben ben ben olmazsam kimse olmasın insanlar onlarca km yol gelmiş şeref vermiş bizi sevindirmiş sözde tarikatcı profilinde öyle yazıyor rahatsız olmuş çamur çirkef içinde yazılar yazıyor ne cevap yazarsak yazalım içindeki kirlilik dışarı vuruyor bunlar karnının gurultusuyla yaşayan adamlar islam bunlar için gösteriş olmuş birlikte rahmet ayrılıkta azap oldugunu unutmuşlar dünyalık derdineler.

xenon

Kullanıcı
mesele asiavcı meselesi degil biz meselesi kardeşim rahatsız olanlar olsun.
Ustam biz meselesinden dolayı çubukçular başlığı var ama asiavci üzerinden yapıyorlar onun profiline yazıyorlar karalamayı oda hodri meydan diyor üstadım bizler bu platformda en az 2 yıldır herşeyimiz o paylaştık

Meltun

Kullanıcı
mesele asiavcı meselesi degil biz meselesi kardeşim rahatsız olanlar olsun.
Sn; ankara
Yarışmanın tertibinde ,gelişmesine, oluşmasında sonucuna kadar yapılan hizmetlerin içerisinde yer alan arkadaşlarımızın samimiyetlerinden ve iyi niyetlerinden şüphe yok ancak karalama yapanların etki ve tepkilerinden bu arkadaşlarımızı soyutlamamız gerekli ki zarar görmesinler aksi halde burada ki birlik ve beraberliğin temelinden bir taş çıkarmış oluruz. Saygılarımla